Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Ubytování Milovice – odpočinek a relaxace v obklopení přírodou

Penzion Lesní – odpočinek a relaxace v obklopení přírodou

V blízkosti centra středočeských Milovic, přesto však na samém kraji lesa – to je místo, kde stojí moderně zařízený penzion Lesní. Již mnoho spokojených hostů okouzlilo krásné prostředí, kvalitní služby, nepřeberné množství aktivit v okolí a profesionální přístup personálu natolik, že se tam rádi znovu vrací.

Ubytování v Penzionu Lesní

Penzion Lesní nabízí coby ubytování Milovice širokou nabídku pokojů, od jednolůžkových až po šestilůžkové apartmány. Azyl tu tak naleznou jednotlivci, páry, celé rodiny i firemní skupiny. Všechny pokoje jsou zrekonstruované a moderně vybavené, nechybí v nich televize ani klimatizace.

Penzion má vlastní restauraci s možností sezení na příjemné terase či pod pergolou v blízkosti dětského hřiště, které naši nejmenší hosté jistě ocení. Ať již se ale při návštěvě restaurace usadíte venku nebo v moderním interiéru, dobroty jako jsou pečená marinovaná vepřová žebírka či místní burger z trhaného masa a s domácími hranolky si určitě vychutnáte do posledního sousta. Za návštěvu potom stojí i venkovní bar!

Parkování je pro hosty zajištěno na oploceném parkovišti.

Široká nabídka služeb a aktivity v okolí

Přímo v hotelu si mohou hosté vypůjčit kola a koloběžky, se kterými se následně vyrazí na některou z krásných tras v okolí Milovic. Milovníkům adrenalinu je potom připravena vyjít vstříc půjčovna čtyřkolek a nově i terénních bugin. Zařádit si s nimi mohou na blízké dráze.

Penzion Lesní je ideálním výchozím bodem pro návštěvu milovického Mirákula, skanzenu v Přerově nad Labem, historického centra Nymburka, zajímavého parku Botanicus, či nedalekého veřejného tankodromu.

Stejně tak je hotel Milovice Lesní výbornou volbou, pokud hledají ubytování v Lysé nad Labem, kde chtějí navštívit některou z mnoha akcí na místním výstavišti, anebo pro ty, kdo shání ubytování v Benátkách nad Jizerou, kde hodlají vyrazit na golfové hřiště.

Kdo chce od svého pobytu v hotelu či penzionu maximum, nebude volby penzionu Lesní litovat. K vidění a dělání je toho tady opravdu hodně!

Rate this post

Leave a Comment

0.0/5