Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Exotická dovolená snů: Máme pro vás 4 neodolatelné tipy

Trávit letní prázdniny s dětmi na Mácháči vás už dávno nebaví? Chorvatsko máte proježděné křížem krážem, do Afriky máte strach odletět a na řeckých ostrovech jste jako doma? Co takhle letos vyzkoušet nějakou exotickou dovolenou? Máme pro vás rovnou 4 tipy, kterým jednoduše neodoláte!

First Minute Invia

Na Kubu za doutníky a exkluzivním rumem

Netradiční exotická dovolená na vás čeká třeba na Kubě, kde teče lahodný rum proudem a místní i turisté si zde vychutnávají ty nejlepší doutníky široko daleko. Když se k tomu všemu přidají ještě kilometry nádherných pláží a tyrkysové karibské moře, jen málokdo si dokáže představit dokonalejší dovolenou.

 LAST MINUTE zájezdy přes cestovní kanceláře se slevou až 70% najdete ZDE

Dominikánská republika – destinace, z níž exotika doslova prýští

Tropické podnebí a méně, než 1 000 mm srážek ročně je příslibem vydařené a především slunečné dovolené. Pokud už vás přestane bavit lenošení na pláži, vydejte se na adrenalinovou projížďku na raftech nebo zamiřte do hlavního města Santa Dominga, jehož krása a nevšednost potěší zejména milovníky tradiční architektury.

Turisté krásu Kapverdských ostrovů teprve objevují

Celoročně příznivé klima a příjemné podnebí dělá z Kapverdských ostrovů atraktivní a přitažlivou destinaci v hlavní letní sezóně i mimo ni. Příjemné počasí, nádherná příroda a desítky běloskvoucích pláží, z jejichž krásy oči přecházejí – i tak lze ve zkratce charakterizovat vysněnou dovolenou v této poměrně mladé destinaci, kde je turismus teprve v plenkách.

Maledivy jako příslib rajské dovolené

Náš výčet pochopitelně nemůžeme zakončit bez divotvorných ostrovů Malediv. Tropické ostrovy rozeseté v Indickém oceánu jsou doslovným synonymem luxusu a zárukou nezapomenutelných zážitků. Taková exotická dovolená na Maledivách nastaví vysokou laťku, jíž se podaří překonat jen máloco.

Nechcete být otrokem cestovních agentur? Pak vás bude jistě zajímat exotická dovolená na míru od CK Monoi.

4.5/5 - (2 votes)

Leave a Comment

0.0/5