Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Naplánujte dovolenou od A do Z. Na co nezapomenout?

Nechcete se svěřit do rukou cestovní kanceláři či agentuře, jelikož máte v plánu sestavit si dovolenou sami, dle svých představ? Pokud ano, přinášíme vám několik tipů, na co nezapomenout. Prvním krokem je itinerář vaší cesty. Tedy konkrétně body, které souvisí s:

First Minute Invia
  • Termíny vaší cesty
  • S plánovanými zastávkami
  • S konkrétními destinacemi

Jakmile máte jasno o tom, kam a na jak dlouho vyrazíte, můžete plánovat samotnou dopravu. Určitě se vyplatí ta letecká. A to nejenom při cestování po Evropě, ale i při cestách do vzdálenějších destinací. My nabízíme letenky Flydubai, které vás nejenom přesvědčí o tom, že cestovat je možné levně, ale přesvědčí vás také o tom, že letecká doprava může být komfortní.

 LAST MINUTE zájezdy přes cestovní kanceláře se slevou až 70% najdete ZDE

Nezapomínejte na cestu na letiště

Jakmile máte letenky rezervovány, promyslete si i to, jak se na letiště dostanete. Využít sice můžete veřejnou dopravu, ale mnohem pohodlnější je vlastní auto. Pokud souhlasíte, je třeba vyřešit i otázku, kde svůj vůz necháte. Parkování letiště Praha je dnes jednou z nejvyužívanějších možností. Proč? Jelikož při online rezervaci dosáhnete na velmi příjemné ceny, které nezklamou.

Tímto máte otázku své cesty vyřešenu a je čas vrhnout se na řešení ubytování, popřípadě přesunů v cizí zemi. Dnes není problém vše sjednat online, a tak si zarezervujete hotel, objednáte auto z půjčovny, nebo koupíte lístky na autobus.

Vytvořte seznam toho, co budete potřebovat

Cesta je naplánována a tak zbývá už jenom poslední věc. Tou je seznam věcí, které budete potřebovat. Může to být oblečení, vybavení, věci osobní potřeby, stejně jako hygiena. Pokud i tento seznam máte, je pro vás vše hotovo. A to znamená, že už můžete jenom relaxovat. Stačí se posadit do křesla, kdy vám bude dělat společnost chutná káva, stejně jako například i několik cestovatelských průvodců, díky kterým se můžete na celou svou cestu výrazným způsobem těšit.

2.5/5 - (2 votes)

Leave a Comment

0.0/5