Naplánujte dovolenou od A do Z. Na co nezapomenout?

Naplánujte dovolenou od A do Z. Na co nezapomenout?
Sdílej s ostatními cestovateli

Nechcete se svěřit do rukou cestovní kanceláři či agentuře, jelikož máte v plánu sestavit si dovolenou sami, dle svých představ? Pokud ano, přinášíme vám několik tipů, na co nezapomenout. Prvním krokem je itinerář vaší cesty. Tedy konkrétně body, které souvisí s:

First Minute Invia
  • Termíny vaší cesty
  • S plánovanými zastávkami
  • S konkrétními destinacemi

Jakmile máte jasno o tom, kam a na jak dlouho vyrazíte, můžete plánovat samotnou dopravu. Určitě se vyplatí ta letecká. A to nejenom při cestování po Evropě, ale i při cestách do vzdálenějších destinací. My nabízíme letenky Flydubai, které vás nejenom přesvědčí o tom, že cestovat je možné levně, ale přesvědčí vás také o tom, že letecká doprava může být komfortní.

Nezapomínejte na cestu na letiště

Jakmile máte letenky rezervovány, promyslete si i to, jak se na letiště dostanete. Využít sice můžete veřejnou dopravu, ale mnohem pohodlnější je vlastní auto. Pokud souhlasíte, je třeba vyřešit i otázku, kde svůj vůz necháte. Parkování letiště Praha je dnes jednou z nejvyužívanějších možností. Proč? Jelikož při online rezervaci dosáhnete na velmi příjemné ceny, které nezklamou.

Podívejte se také na  Cestujte na vlastní pěst. Nejděte nejvýhodnější letenky

Tímto máte otázku své cesty vyřešenu a je čas vrhnout se na řešení ubytování, popřípadě přesunů v cizí zemi. Dnes není problém vše sjednat online, a tak si zarezervujete hotel, objednáte auto z půjčovny, nebo koupíte lístky na autobus.

Vytvořte seznam toho, co budete potřebovat

Cesta je naplánována a tak zbývá už jenom poslední věc. Tou je seznam věcí, které budete potřebovat. Může to být oblečení, vybavení, věci osobní potřeby, stejně jako hygiena. Pokud i tento seznam máte, je pro vás vše hotovo. A to znamená, že už můžete jenom relaxovat. Stačí se posadit do křesla, kdy vám bude dělat společnost chutná káva, stejně jako například i několik cestovatelských průvodců, díky kterým se můžete na celou svou cestu výrazným způsobem těšit.

Naplánujte dovolenou od A do Z. Na co nezapomenout?
2.5 (50%) 2 hodnocení


Sdílej s ostatními cestovateli

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *