Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

First, last nebo super last minute zájezdy: Opravdu s nimi ušetříte?

Ačkoli už je po letních prázdninách, mnoho cestovatelů právě v tuto chvíli balí kufr a vyráží na vysněnou dovolenou. Týden či dva u moře, ve stínu palem nebo borovicových hájů, s vychlazeným drinkem a dobrou knihou v ruce – nevypadá přesně nějak takhle ráj? Značná část cestovatelů se ovšem snaží na vysněné dovolené ušetřit. Proto je zajímají first, last a super last nabídky. Opravdu s nimi ale ušetříte? Podívejme se na velké odhalení!

First Minute Invia

First minute pro rodiny a větší skupiny

Taková dovolená v rodinném kruhu bývá občas velmi komplikovaná, co se plánování a výběru týče. Není proto divu, že rodiny či větší skupiny osob rády nakupují zájezdy s předstihem a volí first minute nabídky. Obvykle tak ušetří v průměru 5 až 25 %, což je jistě zajímavá, ne však závratná úspora. Letos se před začátkem sezóny zaprášilo zejména po zájezdech do Řecka, Bulharska a Chorvatska.

 LAST MINUTE zájezdy přes cestovní kanceláře se slevou až 70% najdete ZDE

Last minute volí páry a jednotlivci

Sehnat zájezd na last minute pro více osob je prakticky nemožné. Proto tyto nabídky nejvíce zajímají páry nebo jednotlivce. Nutno podotknout, že zde je již úspora viditelnější a může dosáhnout i 35 %. Na druhou stranu, lidé, volící zájezdy last minute, si rádi připlatí za komfort v letadle i koncept stravování all inclusive. V této kategorii letos turisty opět nejvíce zajímalo Řecko, Chorvatsko a Itálie.

Super last minute zájezdy pro alternativce

Drtivá většina z nás si nemůže vzít volno v práci ze dne na den. Proto jsou super last minute zájezdy výsadou zejména živnostníků nebo podnikatelů, kteří jsou si sami sobě pány. Cestovní kanceláře doplňují letadla a ubytovací kapacity na poslední chvíli, zájezd tak můžete pořídit i za třetinovou cenu. Z pochopitelných důvodů tak bývají tyto super last minut nabídky vyprodané během několika mála minut.

Bohatou nabídku first, last a super last minute zájezdů do celého světa najdete na stránkách  cestolino.cz

4.5/5 - (2 votes)

1 Comment

  • Tonda
    Posted 30.8.2017 at 15.48

    Co se týká ušetření, tak to ano. Spíše bych si dával na last minute pozor, protože častokrát jsou ty zájezdy fakt na nic, ale člověk může mít štěstí.

    Odpovědět

Leave a Comment

0.0/5