Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

5 věcí, které si nezapomeňte zabalit na dovolenou

Na své cesty si určitě zabalíte vše potřebné a sami nejlépe víte co využijete. Přesto vám přinášíme našich 5 tipů, spíše jen pro inspiraci, na co si dát pozor při balení. Jedná se o věci, které může spousta méně zkušených cestovatelů zapomenout. Zde je našich 5 tipů!

First Minute Invia

Adaptér do zásuvky

Spousta méně zkušených cestovatelů při svých cestách do zahraničí zapomene přibalit adaptér do zásuvky. Přitom stačí vyrazit jen kousek za hranice a bez adaptéru do zásuvky se v dnešní době závislé na technologiích a přísunu elektrické energie neobejdete. Pokud adaptér do zásuvky doma nemáte, můžete si za pár set korun zakoupit univerzální adaptér, se kterým si vystačíte na naprostou většinu zemí. Při nákupu adaptéru můžete ušetřit se slevovým kódem a cashbackem na Datart.cz – https://kuponer.cz/obchody/datart/

 LAST MINUTE zájezdy přes cestovní kanceláře se slevou až 70% najdete ZDE

Opalovací krém

Opalovací krém se sice může zdát jako samozřejmost, obzvláště pak při cestách k moři, ale přesto je dobré na něj myslet. Častou chybou, které se cestovatelé u letecké dovolené dopouštějí, je přibalení opalovacího krému do příručního zavazadla. Takto sbalený krém neprojde bezpečností kontrolou a budete jej muset nechat na letišti!

Pokud nechcete nechat řešení opalovacího krému až do vaší cílové destinace, můžete si vybrat opalovací krém výhodněji se slevou a cashbackem na Pilulka.cz.

Sluchátka

Jak se zabavit při dlouhé cestě nebo při čekání na dopravu na cílové místo? Internet často není k dispozici a mimo země EU nemůžete využít ani výhodně data, která máte v mobilu. Řešením může být poslech hudby, nezapomeňte si tedy přibalit i sluchátka! 🙂

Power banka

Záleží do jaké destinace cestujete, ale v některých odlehlejších částech světa může být problém s přístupem k elektrice. Power banka se může v takové situaci hodit, jako neocenitelná možnost, jak si dobít telefon nebo jiné elektrické zařízení, na které se spoléháte.

Sluneční brýle

Kvalitní sluneční brýle jsou neocenitelným pomocníkem, jak zvládnout ostré sluníčko. Při cestách k moři je opomene málokdo, ale sluneční brýle se více než hodí i ve vysokých horách. Je tedy lepší si vzít vlastní sluneční brýle, například s polarizačními skly, než si z nutnosti kupovat nějaké brýle na místě.

4.5/5 - (2 votes)

Leave a Comment