Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Exotická dovolená v zimě

Pláž, slunce, palmy a šum moře. Kupování letenek a srovnávání cestovního pojištění. Mnohým se tato slova spojují s létem. Ale, co když máte chuť na krásné teplé počasí a opalování na pláži, koupání a šnorchlování v nádherně průzračné vodě právě tehdy, když se v Česku ochladí? Jak si zpestřit období, kdy chodíte do práce i z práce za tmy? Máme pro vás řešení – zimní exotika. Která exotická země láká Vás?

First Minute Invia

Dominikánská republika

Perla Karibiku s nádhernými plážemi je vhodná na exotickou dovolenou zejména od listopadu do dubna, poměrně levné ubytování a množství krásných pláží vyžaduje trochu větší investici do letenky a stravy.

 LAST MINUTE zájezdy přes cestovní kanceláře se slevou až 70% najdete ZDE

Kuba

Vůně a chuť doutníků a kubánského rumu, tanec a hudba v ulicích, chudí no šťastní lidé a nádherné pláže vás čekají.  Je třeba si pospíšit, protože politická situace se mění a jedinečná kultura a atmosféra se může brzy nenávratně změnit.

Maledivy

Ikona luxusní dovolené u moře. Úžasné chatky na průzračné vodě, ryby plovoucí pod vaší ložnicí. Romantické ubytování vám sice vyčistí kreditku, ale fotky budete ukazovat ještě i vnucuje.

Srí lanka

Země čaje na ostrově Cejlon nabízí nádhernou přírodu, pěkné pláže a bohatou historii. Pokud vystihují levnější letenky, strava a ubytování jsou poměrně levné a exotické zážitky můžete sbírat od jízdy na slonu až po sběr čajových lístků.

Thajsko

Siamské království láká miliony turistů na nejkrásnější pláže jihovýchodní Asie a úžasnou kuchyni. Exotika na vás číhá na každém kroku v ulicích Bangkoku, z každého street-food stánku, na každé nádherné pláži a z mnoha ostrůvků. I přes desetiletí obrovského rozmachu turismu jsou ceny stále dostupné a Thajsko patří mezi nejlevnější exotické destinace.

3.3/5 - (3 votes)

Leave a Comment

0.0/5