Cestujte na vlastní pěst. Nejděte nejvýhodnější letenky

Sdílej s ostatními cestovateli

Cestování na vlastní pěst má několik výhod. V první řadě jste sami svým pánem a tak se můžete podívat přesně tam, kam chcete. Druhou výhodou je jistota, že si sami zvolíte dopravu, jaká vám vyhovuje. Třetím důvodem jsou jistě i ceny. A to ve spojení nejlépe s leteckou dopravou. Jak získat levné letenky vám poradíme. V první řadě je dobré zaměřit se na slevové akce leteckých společností. Díky tomu může být let i o několik desítek procent výhodnější. Příkladem jsou levné letenky do Itálie, které při porovnání s autem vyjdou levněji. A to nebereme v potaz rychlost a pohodlnost, která svědčí také ve prospěch letadla.

First Minute Invia

Najděte správnou leteckou společnost

Roli hraje také správná letecká společnost. Je jasné, že hitem poslední doby jsou nízkonákladové aerolinky, které dokázaly cenu letenek stáhnout až na samotné minimum. Jak najít tu nejvýhodnější? Pomohou levné letenky od Pelikan.sk. Ty můžete nejenom najít, ale také rezervovat během pár minut, z pohodlí domova. Díky vyhledávacímu formuláři stačí zadat několik základních parametrů, jako je:

 LAST MINUTE zájezdy přes cestovní kanceláře se slevou až 70% najdete ZDE

  • Cílová destinace
  • Termín odletu, popřípadě příletu
  • Parametry letu – zpáteční, přímý atd.
Podívejte se také na  Sex na pláži: Kde vás za něj zavřou a kde zaplatíte tučnou pokutu?

Následně se vám zobrazí nabídka konkrétních možností. Zde je hračkou vybrat si tu, která vám nejvíce vyhovuje. Nemusíme připomínat, že by to měla být možnost cenově nejvýhodnější.

Roli hrají i vaše zavazadla

O tom, kolik bude letenka nakonec stát, rozhodují také vaše zavazadla. U většiny leteckých společností máte možnost vzít si do letadla menší palubní zavazadlo zcela zdarma. Pokud vám stačí elegantní dámské šaty a několik dalších základních kousků oblečení, rozhodně ušetříte. V opačném případě už vezete takzvané odbavované zavazadlo, které patří do nákladového prostoru letadla a které může být dle své hmotnosti zpoplatněno. To se týká hlavně delších cest, jelikož v případě třeba oblíbených eurovíkendů si vystačíte jenom s palubním.

 

 


Sdílej s ostatními cestovateli

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *