Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Úžasně romantická dovolená v Chorvatsku

Dovolená v Chorvatsku patří stále k těm oblíbenějším, protože na rozdíl od jiných vyjde poměrně levně. Zvažujete-li dovolenou plnou klidu a pohody, blízko překrásných oblázkových pláží a azurového moře, pak jsou skvělou variantou robinsonády.

First Minute Invia

Chorvatské robinsonády se nacházejí v odlehlých zátokách na ostrovech, budete si připadat jako v ráji. Jsou skvělou volbou pro ty, jež touží dovolenou trávit v nedotčené přírodě poblíž moře. Odpočinete si od každodenních stresů a mimo to si můžete vychutnat například i rybaření v zátokách.

 LAST MINUTE zájezdy přes cestovní kanceláře se slevou až 70% najdete ZDE

Mobilní domy a robinsonády

Chorvatské mobilní domy či robinsonády umožňují vychutnat si šumění moře plnými doušky a nemusíte o tom jen snít. Nekonečný klid, pohoda, výhled na moře jako vystřižené z romantického filmu. Máte-li už plné zuby městského ruchu, pak se vydejte pokochat přírodou a načerpat novou energii.

Dovolená jako z romantického filmu

Svěží vánek, šumění azurového moře, nádherné kamenné domy, překrásná příroda, zahrada, posezení na terase a mnohdy nechybí ani romantické molo s možností vypůjčení lodičky. No nezní to lákavě? V podstatě máte na výběr z několika možností. Mimo kamenných domů jsou zde i apartmány Chorvatsko, kde nechybí nejdůležitější vybavení, jako je kuchyňka, ložnička, posezení, úložné prostory a samozřejmě sociální zařízení.

Hotel v Chorvatsku – život v bavlnce

Dáváte-li však přednost spíše městu, památkám, procházkám, kulinářským specialitám, restauracím, nočnímu životu před soukromím a samotou, pak je skvělou volbou hotel v Chorvatku, kde o vás bude královsky postaráno, nemusíte si s ničím dělat starosti. Úklid za vás obstará hotelová služba, můžete využít i hotelový bazén, drinky vám přinesou až pod nos. Záleží jen na vás, která varianta dovolené se vám zdá lákavější. Zda chcete být jako Robinson Crusoe a zvolíte spíš větší soukromí nebo se necháte hýčkat hotelovou obsluhou. 

4.2/5 - (5 votes)

Leave a Comment

0.0/5