Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Tenerife, playa Las Teresitas, Kanárské ostrovy

Tenerife je největším z Kanárských ostrovů. Nejen, že zde naleznete nejvyšší horu Španělska, ale také jednu z nejkrásnějších pláží Las Teresitas, situovanou na severu ostrova. Chcete-li se pokochat přenádhernými přírodními panoramaty, zlatým pískem dovezeným ze samotné Sahary a průzračným mořem barvy té nejjasnější modři, udělejte si okružní výlet po severní části Tenerife, během kterého nezapomeňte navštívit krásku se jménem Las Teresitas.

First Minute Invia

Tenerife aneb Seznamte se, prosím

Tenerife jako největší Kanárský ostrov disponuje rozlohou 2 034 km² a zhruba 900 000 obyvateli. Nejvyšší hora Pico de Teide s nadmořskou výškou 3 718 metrů, nabízí neuvěřitelné výhledy po širokém okolí. Nejkrásnější a zároveň nejzelenější je sever ostrova, na němž je situováno nespočet malebných pláží a zapadlých lagun, ale i obří plantáže banánovníků, které jsou hlavním zemědělským produktem ostrova.

 LAST MINUTE zájezdy přes cestovní kanceláře se slevou až 70% najdete ZDE

[irp]

Co dělat na Tenerife?

  • Výšlap na nejvyšší horu ostrova
  • Návštěva plantáží banánovníků
  • Ideální podmínky pro potápění
  • Spousta základem pro vodní sporty
  • Výlet na Gomeru – zelenou perlu Kanárů
  • Národní park Caňadas del Teide
  • Návštěva 3 zoologických zahrad
  • Velbloudí safari

Kanárské ostrovy - Tenerife

Zelená Las Teresitas se zlatavým nádechem

Las Teresitas na první pohled připomíná zlatý půlměsíc. Pláž je unikátní svým jemným bílým pískem, který zde byl navezen v 70. letech ze Sahary. Dlouho se jednalo o jedinou světlou pláž na ostrově, na jejíž „výrobu“ byly spotřebovány neuvěřitelné 4 miliony pytlů s pískem. Ten se v průběhu let kvůli značné turistické oblibě pravidelně doplňuje. Délka pláže činí 1,6 kilometru, což jí řadí k největším na ostrově.

Aktuální nabídku zájezdů na Tenerife naleznete ZDE.

Parádní 25 minutové video z této krásné lokality:

Aktuální počasí: Tenerife, playa Las Teresitas, Kanárské ostrovy

TENERIFE KANÁRSKÉ OSTROVY

!function(d,s,id){var js,fjs=d.getElementsByTagName(s)[0];if(!d.getElementById(id)){js=d.createElement(s);js.id=id;js.src=’https://weatherwidget.io/js/widget.min.js‘;fjs.parentNode.insertBefore(js,fjs);}}(document,’script‘,’weatherwidget-io-js‘);

Mapa: Tenerife, playa Las Teresitas

38129 Santa Cruz de Tenerife, Santa Cruz de Tenerife, Španělsko

5/5 - (1 vote)

Leave a Comment

0.0/5