Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Pláž Rupa – ostrov Krk, Chorvatsko

Ostrov Krk se řadí k 1185 chorvatským ostrovům a nalézá se v centru Kvarnerského zálivu. Jde o jednu z nejoblíbenějších turistických destinací. Díky bohatému kulturnímu dědictví se Krku přezdívá kolébka chorvatské kultury. Právě na Krku se nachází roztomilá městská pláž Rupa v centru letoviska Malinksa – rybářská obec, přístav a velmi oblíbené letovisko severozápadního pobřeží ostrova Krk.

First Minute Invia

Jaká je pláž Rupa a pro koho je vhodná?

Jedná se o rybářskou oblast, takže určitě sem zavítají jednak všichni milovníci rybaření a rybích specialit. Ovšem pláž Rupa vás nadchne i svou krásou a bohatým programem. Je upravena betonem a částečně navezeným jemným pískem. Vstup do moře je mírný, proto je ideálním místem pro rodiny s malými dětmi i seniory. Dno moře je pokryto částečně pískem, a také oblázky. Díky přiléhajícímu parku a borovému lesu dotváří kouzelnou atmosféru i ochranu před ostrým sluncem. Tato romantická pláž v Malinské je pyšným držitelem prestižní modré vlajky. Což vypovídá jednak o vysoké čistotě moře, tak i kvalitních službách.

 LAST MINUTE zájezdy přes cestovní kanceláře se slevou až 70% najdete ZDE

Blízko této pláže najdete i další: Riu, Rova a dokonce koupaliště Malin. Jde prakticky o hlavní lázeňské město v Malinské a pláž se nachází pouze několik metrů od městského centra. V okolí Rupy naleznete řadu ubytovacích komplexů, jako jsou hotely či apartmány. Jen těžko najdete tak kouzelné místo, přitom nabízí veškerý potřebný komfort. Možnost procházek, výletů, nákupů i relaxace včetně sportovního vyžití.

Stručný popis pláže

  • Rupa se nachází v městě Malinska na ostrově Krk v Chorvatsku
  • Nalézá se v absolutní blízkosti městského centra
  • Přístupná je automobilem a má dostatek parkovacích míst
  • Je částečně obklopená borovým lesem

Chorvatsko Krk

Nabízené služby

  • Pronájem slunečníků
  • Pronájem lehátek
  • K dispozici jsou sprchy
  • Nechybí restaurační zařízení
  • Caffe bar
  • Sportovní vyžití – velký výběr vodních sportů

Aktuální nabídku zájezdů do Chorvatsko na ostrov Krk najdete ZDE.

Aktuální počasí: Pláž Rupa – ostrov Krk, Chorvatsko

KRK CHORVATSKO

!function(d,s,id){var js,fjs=d.getElementsByTagName(s)[0];if(!d.getElementById(id)){js=d.createElement(s);js.id=id;js.src=’https://weatherwidget.io/js/widget.min.js‘;fjs.parentNode.insertBefore(js,fjs);}}(document,’script‘,’weatherwidget-io-js‘);

Mapa: Pláž Rupa – ostrov Krk

Chorvatsko

Rate this post

Leave a Comment

0.0/5