Pláž Lone Bay, Rovinj, Istrie, Chorvatsko

Sdílej s ostatními cestovateli

Istrie aneb Seznamte se, prosím

Istrie je vyhlášenou turistickou oblastí. Vděčí za to především přírodnímu prostředí, kterému dominují borové lesy a skalnaté pobřeží. To se může zdát jako ne zrovna ideální pro koupání, ale opak je pravdou. Po celé Istrii najdete spoustu oblázkových i kamenitých pláží, některé z nich byly uměle upraveny betonem, aby byl vstup pro turisty snazší, případně na něj byl navezen písek.

Co dělat v letovisku Rovinj

Městečko Rovinj se pokládá za jedno z nejmalebnějších letovisek na Istrii. Kolem historického centra s benátským rázem a přístavu umístěném na menším poloostrově se rozkládá spousta ubytovacích kapacit pro turisty a několik vyhlášených pláží. Součástí je i několik ostrůvků, na které se můžete vydat lodí. Mezi jedny z nejnavštěvovanějších pláží v oblasti patří Lone Bay.

Vyberte si z nabídky dovolené na Istrii a poznejte všechny krásy severu Chorvatska!

Lone Bay

Pláž Lone Bay leží hned u vchodu do parku Golden Point, který poskytuje příjemný úkryt před horkým chorvatským sluncem. Právě přírodní prostředí je na této pláži nejvíce oceňované, dorazit sem můžete jen pěšky nebo na kole. Pláž je pokrytá menšími oblázky a má pozvolný vstup do vody, díky čemuž je vhodná i pro menší děti. Pokud hledáte více soukromí, můžete se ukrýt na menší skalnatou pláž v bezprostřední blízkosti. Na pláži si můžete pronajmout lodě, surfovací prkna, kánoe i jiné plážové vybavení. Najíst se můžete v blízké kavárně nebo restauraci.

Podívejte se také na  Protaras, Fig Tree Bay, Kypr

Video této pláže:

Mapa: Pláž Lone Bay, Rovinj, Istrie, Chorvatsko

Center map
Get Directions


Sdílej s ostatními cestovateli

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *