Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Pag, Zrcé, Chorvatsko

Chorvatská Ibiza, ráj pro pařmeny, nikdy nekončící party a hudba trhající ušní bubínky – tak přesně nějak takto lze ve zkratce charakterizovat jednu z nejznámějších chorvatských pláží – Zrcé. Tato divoká kráska, nacházející se na ostrově Pag, představuje největší koncentraci barů, nočních klubů a party v celém Chorvatsku. Jestliže máte volný týden, vydejte se na Pag a svého rozhodnutí nebudete v žádném případě litovat!

First Minute Invia

Ostrov Pag – aneb seznamte se, prosím

Pag je součástí Severní Dalmácie a nabízí rozmanité možnosti pro relax i divokou zábavu. Členité pobřeží ostrova doslova vybízí k dlouhým procházkám, oblázkové pláže pak k pohodovému koupání. Ještě do nedávna se zde těžila sůl. Tato aktivita ovšem musela ustoupit cestovnímu ruchu. Ostrov je poměrně protáhlý a nabízí hned několik lokalit, v nichž jsou umístěny romantické robinzonády. Pokud si chcete užít dovolenou bez všudypřítomných zvědavců a rozdováděných turistů, vsaďte právě na robinzonádu a její soukromí. Toužíte-li po divoké a nespoutané jízdě, zamiřte na pláž Zrcé a její 24 hodinovou party!

 LAST MINUTE zájezdy přes cestovní kanceláře se slevou až 70% najdete ZDE

Dovolená na Pagu

Co dělat na ostrově Pag?

 • Historické centrum města
 • kostel Nanebevzetí P. Marie
 • Oblázkové i písečné pláže
 • Vodní sporty
 • Hřiště na fotbal
 • Tenisové kurty
 • Rybolov
 • Horolezecké skály Zamak a Stogaj
 • Festival Pažské léto

Nespoutaná Zrcé Beach

Zrcé Beach nikdy nespí! Tato kráska – nacházející se v severovýchodní části ostrova, poblíž oblíbené destinace Novalja, láká do svých útrob každoročně stovky tisíc turistů z celého světa. Ne nadarmo se tomuto místu přezdívá „chorvatská Ibiza“. Místní kluby a bary mohou směle konkurovat těm světovým. Kilometr dlouhá pláž je rozdělena na část pro plavce a neplavce či hendikepované osoby. Party zde začínají zhruba v 16 hodin a končí pozdě nad ránem. Za návštěvu určitě stojí 24 hodinová party, kterou každoročně pořádají kluby Aquarius, Papaya a Calpso. A malá třešnička na závěr – klub Aquarius byl dokonce vyhlášen nejvyhledávanějším místem zábavy v Evropě!

Aktuální nabídku zájezdů na ostrov Pag naleznete ZDE.

Jak vypadá taková párty? Podívejte se

Aktuální počasí: Pag, Zrcé, Chorvatsko

PAG CHORVATSKO

!function(d,s,id){var js,fjs=d.getElementsByTagName(s)[0];if(!d.getElementById(id)){js=d.createElement(s);js.id=id;js.src=’https://weatherwidget.io/js/widget.min.js‘;fjs.parentNode.insertBefore(js,fjs);}}(document,’script‘,’weatherwidget-io-js‘);

Mapa: Pag, Zrcé

Chorvatsko

5/5 - (3 votes)

2 Comments

 • Milan
  Posted 13.7.2015 at 9.42

  Dobrý den, je potřeba na chytání ryb v Chorvatsku nějaké povolení nebo rybářský lístek?

  Odpovědět
 • Post Author
  Petr Malec
  Posted 13.7.2015 at 10.53

  Dobrý den Milane,
  prvně je třeba říci, že máte asi na mysli rekreační rybolov, že ano?

  Samozřejmě musíte mít rybářskou povolenku (lístek). Týká se to jak chytání ryb z loďky tak pozor i chytání ryb ze břehu (není možné chytat ryby na plážích, přístavech a v národních parcích – pokud to není výslovně povoleno).

  Ceny rybářských povolenek (lístků):

  Povolenka na 1 den 200 Kč
  Povolenka na 3 dny 500 Kč
  Povolenka na 7 dnů 1000 Kč
  Povolenka na 30 dní 2500 Kč

  Jinak tyto povolenky můžete zakoupit na místních úřadě či v rybářských obchodech, ale i přes internet, na ostrově Pag můžete povolenku zakoupit ve městě Pag např.: v turistické agentuře Meridijan nebo v centru města v obchodě s rybářským zbožím.

  Odpovědět

Leave a Comment

0.0/5