Pag, Zrcé, Chorvatsko

Pag, Zrcé, Chorvatsko

Chorvatská Ibiza, ráj pro pařmeny, nikdy nekončící party a hudba trhající ušní bubínky – tak přesně nějak takto lze ve zkratce charakterizovat jednu z nejznámějších chorvatských pláží – Zrcé. Tato divoká kráska, nacházející se na ostrově Pag, představuje největší koncentraci barů, nočních klubů a party v celém Chorvatsku. Jestliže máte volný týden, vydejte se na Pag a svého rozhodnutí nebudete v žádném případě litovat!

First Minute Invia

Ostrov Pag – aneb seznamte se, prosím

Pag je součástí Severní Dalmácie a nabízí rozmanité možnosti pro relax i divokou zábavu. Členité pobřeží ostrova doslova vybízí k dlouhým procházkám, oblázkové pláže pak k pohodovému koupání. Ještě do nedávna se zde těžila sůl. Tato aktivita ovšem musela ustoupit cestovnímu ruchu. Ostrov je poměrně protáhlý a nabízí hned několik lokalit, v nichž jsou umístěny romantické robinzonády. Pokud si chcete užít dovolenou bez všudypřítomných zvědavců a rozdováděných turistů, vsaďte právě na robinzonádu a její soukromí. Toužíte-li po divoké a nespoutané jízdě, zamiřte na pláž Zrcé a její 24 hodinovou party!

Dovolená na Pagu

Co dělat na ostrově Pag?

 • Historické centrum města
 • kostel Nanebevzetí P. Marie
 • Oblázkové i písečné pláže
 • Vodní sporty
 • Hřiště na fotbal
 • Tenisové kurty
 • Rybolov
 • Horolezecké skály Zamak a Stogaj
 • Festival Pažské léto

Nespoutaná Zrcé Beach

Zrcé Beach nikdy nespí! Tato kráska – nacházející se v severovýchodní části ostrova, poblíž oblíbené destinace Novalja, láká do svých útrob každoročně stovky tisíc turistů z celého světa. Ne nadarmo se tomuto místu přezdívá „chorvatská Ibiza“. Místní kluby a bary mohou směle konkurovat těm světovým. Kilometr dlouhá pláž je rozdělena na část pro plavce a neplavce či hendikepované osoby. Party zde začínají zhruba v 16 hodin a končí pozdě nad ránem. Za návštěvu určitě stojí 24 hodinová party, kterou každoročně pořádají kluby Aquarius, Papaya a Calpso. A malá třešnička na závěr – klub Aquarius byl dokonce vyhlášen nejvyhledávanějším místem zábavy v Evropě!

Podívejte se také na  Rabac, pláž Girandella, Chorvatsko

Aktuální nabídku zájezdů na ostrov Pag naleznete ZDE.

Jak vypadá taková párty? Podívejte se

Aktuální počasí: Pag, Zrcé, Chorvatsko

Možnost deště
dnes 22. 02. 2018 50%
Možnost deště
Odpoledne se slabě rozprší. Nejvyšší teploty 8 ° C. Vítr SV o rychlosti 25 - 40 km/h. Pravděpod. deště 50 %. Poryvy větru mohou dosáhnout rychlosti přes 65 km/h.
Možnost deště
zítra 23. 02. 2018 70%
Možnost deště
Slabý déšť a větrno. Nejvyšší teploty 6 ° C. Vítr SV o rychlosti 30 - 50 km/h. Pravděpod. deště 70 %.
Částečně oblačno
sobota 24. 02. 2018 10%
Částečně oblačno
Částečně zataženo a větrno. Nejvyšší teploty 7 ° C. Vítr SV o rychlosti 30 - 50 km/h. Poryvy větru mohou dosáhnout rychlosti přes 65 km/h.
Sněhové přeháňky
neděle 25. 02. 2018 70%
Sněhové přeháňky
Větrno se sněhovými přeháňkami. Velmi chladno. Nejvyšší teploty -1 ° C. Vítr SV o rychlosti 40 - 55 km/h. Pravděpod. sněžení 70 %. Sněhové srážky 3-7 cm.
Částečně oblačno
pondělí 26. 02. 2018 20%
Částečně oblačno
Zataženo a větrno. Velmi chladno. Nejvyšší teploty -3 ° C. Vítr SV o rychlosti 40 - 55 km/h.

Mapa: Pag, Zrcé

Pag, Zrcé, Chorvatsko
5 (100%) 3 hodnocení

2 thoughts on “Pag, Zrcé, Chorvatsko

 1. Milan

  Dobrý den, je potřeba na chytání ryb v Chorvatsku nějaké povolení nebo rybářský lístek?

 2. Petr Malec Post author

  Dobrý den Milane,
  prvně je třeba říci, že máte asi na mysli rekreační rybolov, že ano?

  Samozřejmě musíte mít rybářskou povolenku (lístek). Týká se to jak chytání ryb z loďky tak pozor i chytání ryb ze břehu (není možné chytat ryby na plážích, přístavech a v národních parcích – pokud to není výslovně povoleno).

  Ceny rybářských povolenek (lístků):

  Povolenka na 1 den 200 Kč
  Povolenka na 3 dny 500 Kč
  Povolenka na 7 dnů 1000 Kč
  Povolenka na 30 dní 2500 Kč

  Jinak tyto povolenky můžete zakoupit na místních úřadě či v rybářských obchodech, ale i přes internet, na ostrově Pag můžete povolenku zakoupit ve městě Pag např.: v turistické agentuře Meridijan nebo v centru města v obchodě s rybářským zbožím.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *