Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Obzor, pláž Irakli, Bulharsko

V dnešním příspěvku se zatouláme do Bulharska, kde se mezi útesy skrývá kouzelná pláž Irakli. Perfektní podmínky pro potápění a nejen to, si můžete užít 35km od Sunny Beach. Krém na opalování, plavky, dobré čtivo a chuť popíjet drinky s paraplíčkem – pouze to bude potřeba a dokonce bez přehnaně velkých výdajů. Pokud nepatříte mezi ty, kteří se rádi prodírají davy lidí, a obejdete se bez zbytečné šarády, prožijete zde dovolenou plnou klidu a odpočinku.

First Minute Invia

Bílý písek a soukromí

Zapomenete-li na plavky, vůbec nic se neděje. Na zmiňované pláži najdete totiž jednu z posledních divokých pláží Bulharska, která je cílem těch, jež se chtějí kompletně opálit. Nádherný bílý písek, úžasná příroda, soukromí. Určitě vás potěší i fakt, že je zde poměrně rozšířeno kempování zdarma. Irakli se pyšní překrásnou lagunou, bohatým ptactvem a suchozemskými želvami. Jde o chráněnou oblast, která se nalézá 9km od Obzoru. Pobřeží je doslova poseto množstvím pláží a nenachází se tam žádný velký resort, což je důvodem, proč je tam téměř liduprázdno. Hledáte-li tedy místo nepolíbené rychlým rozvojem a upřednostňujete spíš soukromí, je to pravé místo pro poklidnou dovolenou.

 LAST MINUTE zájezdy přes cestovní kanceláře se slevou až 70% najdete ZDE

Co vše Irakli nabízí

 • Výlety po okolních ostrovech
 • Toulky po ostrovní přírodní rezervaci
 • Návštěva Slunečného pobřeží
 • Obědy v luxusních restauracích
 • Vzácné druhy rostlin a písečné duny

Bulharsko - Irakli
Irakli je oblíbenou destinací všech, kteří se snaží utéci alespoň na krátký okamžik před civilizací. Rozhodně tam nenajdete sprchy, toaletu, občerstvení, půjčovnu sportovních věcí či volejbalové hřiště. Naopak toužíte-li se na chvíli stát Robinsonem, bude se vám tady velmi líbit. Ovšem zcela bez civilizace určitě nezůstanete. Pláž se nalézá 10 km od hotelu Denica a na Slunečné pobřeží – nejznámější pláž Bulharska, je to přibližně 35km.

Aktuální nabídku zájezdů do Obzor Bulharsko naleznete ZDE.

Hodinový průlet v okolí pláže Irakli.

Aktuální počasí: Obzor, pláž Irakli, Bulharsko

OBZOR BULHARSKO

!function(d,s,id){var js,fjs=d.getElementsByTagName(s)[0];if(!d.getElementById(id)){js=d.createElement(s);js.id=id;js.src=’https://weatherwidget.io/js/widget.min.js‘;fjs.parentNode.insertBefore(js,fjs);}}(document,’script‘,’weatherwidget-io-js‘);

Mapa: Rab – Obzor, pláž Irakli

Obzor, pláž Irakli, Bulharsko

3.1/5 - (9 votes)

2 Comments

 • Josef
  Posted 2.1.2018 at 23.28

  Je to hnus bordel z moře lidi tam chodí na toaletu kam se jim zachce už nikdy více

  Odpovědět
  • Anetka
   Posted 3.1.2018 at 8.57

   Josefe to mě mrzí, že se ti tahle pláž nelíbila. Osobně jsem na ní byla a podle mě to je jedna z lepších pláží v Bulharsku. Možná záleží také záleží na období a hlavně jací lidé tam zrovna v tu dobu jsou.

   Odpovědět

Leave a Comment

0.0/5