Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Mykonos, pláž Psarou, Řecko

O ostrově Mykonos se v poslední době hojně diskutuje jako o jednom z nejdražších řeckých ostrovů, na kterých můžete trávit svou letní dovolenou. Nutno podotknout, že ceny jsou zde opravdu vysoké. Vykoupené jsou ale překrásnou přírodou a turisty a cestovních ruchem nepoznamenaným rájem. Kosmopolitní řecký ostrov nabízí okouzlující scenerie a překrásné pláže. Jedné z nich – oblíbené pláži Psarou, budou věnovány následující řádky.

First Minute Invia

Psarou aneb Seznamte se, prosím

Letovisko Psarou najdete asi pět kilometrů od hlavního města ostrova. Pokud hledáte klid a odpočinek, polehávání na pláži v záři teplého sluníčka, možnost zábavných sportovních aktivit a příjemné procházky při pobřeží, Psarou je jasnou volbou. Do malého letoviska vás pohodlně dopraví místní autobus. Psarou je turisty vyhledávané zejména z důvodu přítomnosti několika krásných pláží.

 LAST MINUTE zájezdy přes cestovní kanceláře se slevou až 70% najdete ZDE

Co dělat v letovisku Psarou?

  • Odpočinek na zdejších plážích
  • Možnost sportovních aktivit a vodních sportů
  • Procházky po pobřeží
  • Vyjížďky na koních
  • Ochutnávka tradičních řeckých specialit v místních tavernách
  • Průzkum malebné vesničky Little Venice

Dovolená v Řecku

Stejnojmenná kráska

Součástí letoviska Psarou jsou tři menší pláže. Drtivá většina místních i turistů ale míří zejména na stejnojmennou centrální pláž, která je vyhlášená svou krásou, běloskvoucím pískem a tyrkysovým mořem. V hlavní sezóně bývá poměrně přeplněná. Proto ji doporučujeme navštívit především brzy z rána nebo později večer. Připravte se ale na to, že za plážový servis zaplatíte třeba i několik desítek eur. Protože je pláž rozdělena na několik částí, je dobré porovnat jednotlivé ceny setů mezi sebou. Počítejte také s větším množstvím lodí, které zde během hlavní sezóny kotví.

Aktuální nabídku zájezdů do Řecka naleznete ZDE.

Pláž Psarou na videu:

Aktuální počasí: Mykonos, pláž Psarou, Řecko

XINOVRYSI ŘECKO

!function(d,s,id){var js,fjs=d.getElementsByTagName(s)[0];if(!d.getElementById(id)){js=d.createElement(s);js.id=id;js.src=’https://weatherwidget.io/js/widget.min.js‘;fjs.parentNode.insertBefore(js,fjs);}}(document,’script‘,’weatherwidget-io-js‘);

5/5 - (1 vote)

Leave a Comment

0.0/5