Monterosso al Mare La Spezia, Itálie

Monterosso al Mare La Spezia, Itálie
Sdílej s ostatními cestovateli

Monterosso al Mare je malé městečko v provincii La Spezia, které leží mezi krásným Janovem a Pisou. V minulosti se dalo do městečka dojet pouze lodí – neměla žádnou komunikaci například pro auta nebo autobusy. To dělalo z vesničky něco jedinečného a dokonalého pro relaxaci a celkovou očistu těla i organismu.

First Minute Invia

 

V dnešní době se do vesničky již pochopitelně dostanete a to buď autem/autobusem nebo dokonce i vlakem. Nicméně si svoji osobitou kulturu a jistou čistotu zachovala i dnes. Můžete se tedy těšit na ničím nedotknutelnou panenskou přírodu, dlouhé a krásně čisté pláže, které jsou všude na pobřeží tohoto městečka.

 

Pokud tedy chcete strávit dovolenou na krásném a klidném místě v Itálii, je městečko Monterosso al Mare tou správnou volbou. Městečko má krásnou přírodu, všude je čisto, klid a hlavně ničím nerušené pláže, které jakoby přímo vybízeli k relaxování, odpočnutí u nějaké dobré knížky a nebo třeba během po krásné pláži.

 

Pláže na pobřeží městečka Monterosso al Mare La Spezia jsou dokonale čisté a již na první pohled je zde vidět, že se o ně místní lidé dokonale a pečlivě starají. Rozhodně se nejedná o špinavé a znečištěné pláže, kde se člověk bojí doslova i lehnout.

 

Pláže jsou samozřejmě písečné, stejně tak jako ve většině částí v Itálii, tedy na rozdíl od Chorvatska, které má většinou pláže složené z oblázků a kamínků. Toto místo je jako stvořené pro rodinnou dovolenou, kdy se nenecháte ničím rušit a budete si užívat jeden druhého.

Podívejte se také na  Sozopol, pláž Harmanite, Bulharsko

 

Pláže jsou sice jednoduché a neobsahují tolik restaurací, barů a hospod jako jiné, nicméně to není nic naškodu, protože si člověk jednou za rok užije dokonale relaxační dovolenou, kde ho nebude opravdu nikdo rušit. Pokud chcete zábavu, restaurace a bary – můžete využít služeb okolních měst, kde je o tuto zábavu velice dobře postaráno.

 

Monterosso al Mare La Spezia je tedy přeborník mezi plážemi a pokud hledáte v Itálii tu nejkrásnější pláž, rozhodně je jedna z nich ta, která je v tomto městečku. Dokonalá čistota, mírní vstup do moře a celkově se jedná o klidnou část Itálie, kde si svoji dovolenou rozhodně užijete.

Aktuální počasí v Lignano Sabbiadoro

Jasno
Sobota 15. 12. 2018 0%
Jasno
Většinou jasno. Nejnižší teploty -1 ° C.
Skoro zataženo
zítra 16. 12. 2018 10%
Skoro zataženo
Většinou zataženo. Nejvyšší teploty 6 ° C. Vítr SV a proměnlivé počasí.
Skoro zataženo
pondělí 17. 12. 2018 20%
Skoro zataženo
Většinou zataženo. Nejvyšší teploty 8 ° C. Vítr SV o rychlosti 10 - 15 km/h.
Jasno
úterý 18. 12. 2018 10%
Jasno
Většinou jasno. Nejvyšší teploty 9 ° C. Vítr S a proměnlivé počasí.
Skoro zataženo
středa 19. 12. 2018 10%
Skoro zataženo
Většinou zataženo. Nejvyšší teploty 7 ° C. Vítr SSV a proměnlivé počasí.

Mapa

Monterosso al Mare La Spezia, Itálie
4.67 (93.33%) 9 hodnocení


Sdílej s ostatními cestovateli

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *