Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Korfu, pláž Imerolia, Řecko

Zamilovali jste si „smaragd Řecka“ – ostrov Korfu stejně jako my? Pak vám uděláme radost dnešním příspěvkem. Představíme další z okouzlujících pláží malebného letoviska Kassiopi, o které ví jen málokdo. Její jméno je Imerolia a patří mezi ty největší skvosty, na kterých můžete během dovolené odpočívat.

First Minute Invia

Kassiopi aneb Seznamte se, prosím

Protože jsme toho už o ostrově Korfu napsali nespočet, doslova se nabízí přiblížit více samotné letovisko Kassiopi, ve kterém se pláž Imerolia nachází. Malebná vesnička, která je vyhledávaným cílem zejména Britů, si vás získá svou jedinečnou atmosférou. Přes den můžete odpočívat na některé z nespočtu větších či menších plážích, jakmile slunce zapadne, zaplujte do některé z tradičních řeckých taveren. O zábavu zde není nouze – můžete si zazpívat karaoke, vydat se na večerní plavbu lodí do hlavního města Kerkyra nebo si zatančit v některém z nočních barů, kde točí několik druhů výtečných piv.

 LAST MINUTE zájezdy přes cestovní kanceláře se slevou až 70% najdete ZDE

Co dělat v letovisku Kassiopi?

  • Odpočinek na nejkrásnějších plážích ostrova
  • Ochutnávka tradičních řeckých specialit v tavernách
  • Výborné výchozí místo pro cestování po ostrově
  • Zapůjčení skútru, automobilu nebo čtyřkolky či kola
  • Lodní výlety na okolní ostrůvky Paxos a Antipaxos nebo do hlavního města Kerkyra
  • Výborné podmínky pro potápění
  • Několik základen vodních sportů

Dovolená na Korfu

Pláž Imerolia – skrytá láska

O pláži Imerolia mnoho turistů neví. Nachází se totiž až za hlavní pláží směrem k letovisku Acharavi. Na její přítomnost upozorňuje ukazatel umístěný na hlavní cestě. Pláž je oblázková a nabízí dostatek stinných míst. Její délka činí několik stovek metrů, přičemž na konci pláže najdete výbornou rybí tavernu. V sezóně je zde k dispozici několik lehátek za poplatek. Sprchy, bary ani další vymoženosti „moderní doby“ tady ale nečekejte. Imerolia je svou povahou divoká, přesto však krásná a okouzlující. Ani během hlavní sezóny tady není hlava na hlavě, takže je vhodná zejména pro osoby milující klidné dovolené bez všudypřítomného hluku a zástupů turistů. Vstup do moře je zde velmi mírný, proto můžeme pláž doporučit i rodinám s dětmi. 

Aktuální nabídku zájezdů na ostrov Korfu naleznete ZDE.

Aktuální počasí: Korfu, pláž Imerolia, Řecko

KORFU ŘECKO

!function(d,s,id){var js,fjs=d.getElementsByTagName(s)[0];if(!d.getElementById(id)){js=d.createElement(s);js.id=id;js.src=’https://weatherwidget.io/js/widget.min.js‘;fjs.parentNode.insertBefore(js,fjs);}}(document,’script‘,’weatherwidget-io-js‘);

Mapa: Korfu, pláž Imerolia

5/5 - (4 votes)

Leave a Comment

0.0/5