Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Hledáte cenové dostupnou dovolenou?

Tento článek je placenou inzercí.

First Minute Invia

Vyrazit na dovolenou už nemusí být jenom vaším snem. Cenově dostupných zájezdů je v současné době stále více. Pokud o nich chcete vědět víc, přinášíme vám několik zajímavých tipů, které vás nezklamou. V první řadě je dobré vědět, u koho si zájezd koupit. I to rozhoduje o tom, nakolik bude levný. Pokud můžeme doporučit, cestujte na dovolenou s TipTravel.cz. Zde máte jistotu nejenom nízkých cen u klasických zájezdů, ale máte zde také jistoty spojené s tím, že můžete celkem hravě dosáhnout na last minute, ale i first minute zájezdy. A ty mohou být sníženy až o desítky procent z ceníkových cen.

 LAST MINUTE zájezdy přes cestovní kanceláře se slevou až 70% najdete ZDE

Cestujte do levnějších destinací

Pokud se vydáte spíše na západ Evropy, do zemí jako je Portugalsko, Španělsko, nebo třeba Francie, může to znamenat skutečně nutnost připlatit si nemalé peníze. Přitom ale existují destinace, kde po finanční stránce zklamáni nebudete. Příkladem je last minute Bulharsko. Tato země byla oblíbená v minulosti a řada turistů na ni nedá dopustit ani nyní. A to i proto, že dokonale vyhoví nárokům současného turisty. Mezi nejznámější lokality jistě patří:

  • Sozopol
  • Slunečné pobřeží
  • Zlaté písky

Kromě Bulharska je levných zemí o mnoho více. Namátkou to může být Turecko, Egypt a Turecko. Pokud chcete zůstat v Evropě, rozhodně vás nezklame známá Itálie, stejně jako neméně vyhledávané Chorvatsko.

Levné ubytování, i věci na místě

Pamatujte na to, že levná dovolená by neměla být spojena jenom s nízkými náklady na cestu, nebo samotným ubytováním. Měla by být spojena také s tím, že levné budou i nákupy přímo na místě. A je jedno, zda hledáte potraviny, oblečení, nebo dárky pro muže k narozeninám. I podle místních cen jednoduše poznáte, jak pro vás konkrétní destinace bude dostupná, nebo jak pro vás bude naopak nedostupná. Pamatujte, že čím menší středisko, tím jsou ceny na místě příznivější.

 

4.5/5 - (2 votes)

Leave a Comment

0.0/5