Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Akční letenky? Neztrácejte čas

Lovení akčních letenek je občas pěkná dřina. Ušetříte tisíce na letence, ale musíte věnovat určité úsilí a čas na dlouhodobé sledování mnoha webů, abyste sehnali letenku na požadované místo za přijatelnou cenu. Následně pak velký výběr termínů nebývá a musíte se tak značně přizpůsobovat.

Během pár sekund si můžete být jisti, že Vám žádná akční letenka z více než 15ti webů neutekla

Proč si to nezjednodušit?

Vyhledávač akčních letenek Vyhledejletenky.cz stahuje akční letenky ze všech slevových webů na jedno místo. Na jediné stránce tak vidíte všechny aktuální akce na letenky z celého internetu. Snadno si vyberete nejlákavější akci a odkaz Vás přesměruje na web, kde je daná letenka prezentována.  

Co jsou akční letenky?

Letenky se občas prodávají v akci stejně jako zboží v supermarketu. Při koupi v akci ušetříte oproti běžným cenám leteckých společností.

Seznam akčních letenek – agregátor

Akční letenky jsou zobrazovány přehledně od nejnovějších po nejstarší. Vždy se u každé akce zobrazuje informace o počtu dní, po které je již akce zveřejněna. Čím starší akce je, tím ubývá termínů a zmenšuje se pravděpodobnost, že je akce stále platná. V seznamu letenek se zveřejňují akce většinou maximálně 14 dní. Starší letenky jsou zobrazovány jen v případě, že je ověřena platnost akce.

Vyhledávání mezi akčními letenkami

V seznamu akčních letenek je běžně přes tisíc akcí. Pokud nemáte představu, kam chcete letět a necháváte se inspirovat cenami, je tento seznam ideální. Když však hledáte akční letenky na konkrétní místo, je tu pro vás připraveno jednoduché avšak velmi funkční vyhledávání.

Stačí zadat město nebo zemi a vyhledávač vám vrátí všechny aktuální akce na letenky do daného umístění z více než 15 ti webů.

Během několika málo sekund si tak můžete být jistí, že Vám žádná akční letenka neutekla, aniž byste museli procházet všechny weby zabývající se problematikou akčních letenek.  

Příklad použití

  • Zkusme si zadat třeba San Francisco a nalezneme 12 akčních letenek do Londýna z 8 mi webů.
  • Fungují i obecnější dotazy: Zadejme si Thajsko a nalezneme opět 40 letenek z mnoha webů do celého Thajska.
  • Zajímají vás jen letenky z konkrétního webu?

Zadejme dotaz „levneletenkyzprahy.cz“ a vrátí se nám Všechny akce z daného webu.

5/5 - (2 votes)

Leave a Comment

0.0/5