Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Sex na pláži: Kde vás za něj zavřou a kde zaplatíte tučnou pokutu?

Vychlazené drinky, problémy stovky kilometrů od místa, kde se právě nacházíte, horké slunce, slané šumějící moře a rozpálená těla – copak lze odolat vzájemné přitažlivosti? Pozor ale na to, ať se vaše hrátky nezvrtnou v pořádný problém. Takový sex na pláži je jistě lákavou představou, někde vám za něj ale hrozí pokuta, jinde vás dokonce zavřou!

First Minute Invia

Pokuty 25 až 8 000 eur a 3,5 roku za katrem

Mezi nejoblíbenější dovolenkovou destinaci Čechů patří Chorvatsko. Pokud se na jadranských plážích neuhlídáte, může vás taková zábava vyjít na 25-100 Euro. V nejhorším případě byste si mohli jít sednout do chládku na celých 30 dnů.

 LAST MINUTE zájezdy přes cestovní kanceláře se slevou až 70% najdete ZDE

To v Itálii jsou poněkud přísnější. Za sex na pláži zaplatíte 400 Eur a za mřížemi můžete v krajním případě skončit až na tři roky. Řekové vám naúčtují „pouze300 Eur nebo dva roky v chládku.

Nejvyšší pokuta na vás čeká ve Španělsku, kde si na tento romantický zážitek připravte zhruba 8 000 Eur. V Egyptě pokuty neřeší, tam si půjdete sednout rovnou na 3,5 roku.

muž a žena na plážiV Bulharsku si to parádně užijete, v Dubaji ne

Jedinou benevolentní zemí (co se sexu na plážích týče) je zřejmě Bulharsko. Tam propletené dvojice, válející se na zlatavém písku, místní policie vůbec neřeší. Pokud tedy potřebujete vztah okořenit nevšedním zážitkem, víte, kam v létě zamířit.

Pokud by vás lákal Dubaj, pak mějte na paměti, že tady je sex na pláži či veřejnosti naprostým tabu stejně jako vášnivé políbení, sezení na klíně nebo nápadné osahávání protějšku. Pokud navíc nejste sezdaní, je zakázáno držet se za ruce. Zní to hrůzostrašně? Nevěště hlavu! V hotelových komplexech jsou k návštěvníkům mnohem shovívavější.

Sex na pláži ve zkratce:

  • Bulharsko: bez sankcí
  • Chorvatsko: 25-100 Euro
  • Itálie: 400 Eur nebo vězení na 3 roky
  • Řecko: 300 Eur nebo vězení na 2 roky
  • Španělsko: 8 000 Eur
  • Egypt: 3,5 roku ve vězení

A jak jste na tom vy? Vyzkoušeli jste sex na pláži nebo je to pro vás stále jedno velké a neprozkoumané tabu?

4.5/5 - (19 votes)

Leave a Comment

0.0/5