Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Nepodceňujte důležitost cestovního pojištění! Může vám zachránit život i čest!

Nepodceňujte důležitost cestovního pojištění! Může vám zachránit život i čest!

Nedočkavě balíte poslední nezbytnosti a převažujete kufry. Maximální povolenou hmotnost jste nepřesáhli a tak se pochvalně plácáte po ramenou. Kontrolujete seznam a odškrtáváte poslední ponožky, které jste do kufru pracně nasoukali. Máte plavky, plážové botky, pár triček i kraťasy. Hlavně nezapomenout na kapesné a chuť poznávat nové země i kultury! Neopomněli jste ale na to nejdůležitější? Na mysli máme kvalitní cestovní pojištění. Vydávat se na zahraniční cestu bez něj je krajně  nezodpovědné!

First Minute Invia

Důležitost cestovního pojištění v zahraničí

Někteří turisté a cestovatelé se naivně (a především mylně) domnívají, že cestovní pojištění při cestách do států Evropské unie nepotřebují. To je ovšem omyl, z něhož je poměrně záhy vyvedou ošetřující lékaři, kteří je mají v případě komplikací v zahraničí na starosti. A nemusí jít pouze o lékaře. Do svízelné situace, která vyžaduje operativní řešení, se mohou dostat vlastní vinou, ale i vinou okolí. Náklady, které jsou s ošetřením či náhradou škody spojené, následně mohou být pro většinu cestovatelů likvidační.

 LAST MINUTE zájezdy přes cestovní kanceláře se slevou až 70% najdete ZDE

Nejlevnější (ne)rovná se nejlepší!

Řada cestovatelů vybírá povinné ručení pouze na základě jediného parametru, kterým je cena. To však nemusí být vždy dostačující pro vaše cesty a plánované aktivity. Nejlevnější cestovní pojištění, totiž často nemusí stačit k pokrytí nákladů či škod při zahraničních cestách. A na mnoho případů se ani nemusí vztahovat. Cestovatel se tak ve finále diví, jak je možné, že mu pojišťovna pojistné plnění v plné výši neposkytne a on musí náklady hradit z vlastní kapsy. Pečlivě si proto před uzavřením cestovního pojištění prostudujte pojistné podmínky.

Porovnejte nabídky cestovního pojištění

Abyste měli jistotu pohodové zahraniční cesty, či letní dovolené, cestovní pojištění začněte řešit s dostatečným předstihem. Mějte také na paměti, že pojistku nemusíte sjednávat výlučně u pojišťovny, u které jste dosud pojištění. Vybírat si můžete z celé škály nabídek a produktů ostatních pojišťoven, které na našem trhu operují. Ideální je, pokud mezi sebou jednotlivé nabídky důkladně porovnáte a vyberete si takovou, která bude odpovídat účelu vaší cesty i aktivitám, jež zde hodláte provozovat.

Spolupracujte s profesionály a na cestovním pojištění nešetřete

Jedinou pojišťovnou, jež se specializuje pouze a výhradně na cestovní pojištění je ERV Evropská pojišťovna. Dokazuje to nejen prestižní ocenění TTG Travel Awards, jež získala tato pojišťovna po 14 v řadě, ale také svou nabídkounejširší pojistné ochrany na českém trhu s limitem krytí léčebných výloh až do výše 10 000 000 Kč! Sjednat si u ní můžete rozmanité cestovní balíčky, jejichž výběr závisí na účelu vaší cesty i destinaci, do níž míříte. Pojišťovna poskytuje také možnost celoročního pojištění a v případě zahraničních komplikací vlastní česky hovořící non-stop asistenční službu!

Nezapomeňte! Cestovní pojištění, které vás chrání proti všem rizikům, je zárukou pohodové dovolené! 

5/5 - (2 votes)

Leave a Comment

0.0/5