Nepodceňujte důležitost cestovního pojištění! Může vám zachránit život i čest!

Nepodceňujte důležitost cestovního pojištění! Může vám zachránit život i čest!
Sdílej s ostatními cestovateli

Nepodceňujte důležitost cestovního pojištění! Může vám zachránit život i čest!

Nedočkavě balíte poslední nezbytnosti a převažujete kufry. Maximální povolenou hmotnost jste nepřesáhli a tak se pochvalně plácáte po ramenou. Kontrolujete seznam a odškrtáváte poslední ponožky, které jste do kufru pracně nasoukali. Máte plavky, plážové botky, pár triček i kraťasy. Hlavně nezapomenout na kapesné a chuť poznávat nové země i kultury! Neopomněli jste ale na to nejdůležitější? Na mysli máme kvalitní cestovní pojištění. Vydávat se na zahraniční cestu bez něj je krajně  nezodpovědné!

First Minute Invia

Důležitost cestovního pojištění v zahraničí

Někteří turisté a cestovatelé se naivně (a především mylně) domnívají, že cestovní pojištění při cestách do států Evropské unie nepotřebují. To je ovšem omyl, z něhož je poměrně záhy vyvedou ošetřující lékaři, kteří je mají v případě komplikací v zahraničí na starosti. A nemusí jít pouze o lékaře. Do svízelné situace, která vyžaduje operativní řešení, se mohou dostat vlastní vinou, ale i vinou okolí. Náklady, které jsou s ošetřením či náhradou škody spojené, následně mohou být pro většinu cestovatelů likvidační.

Nejlevnější (ne)rovná se nejlepší!

Řada cestovatelů vybírá povinné ručení pouze na základě jediného parametru, kterým je cena. To však nemusí být vždy dostačující pro vaše cesty a plánované aktivity. Nejlevnější cestovní pojištění, totiž často nemusí stačit k pokrytí nákladů či škod při zahraničních cestách. A na mnoho případů se ani nemusí vztahovat. Cestovatel se tak ve finále diví, jak je možné, že mu pojišťovna pojistné plnění v plné výši neposkytne a on musí náklady hradit z vlastní kapsy. Pečlivě si proto před uzavřením cestovního pojištění prostudujte pojistné podmínky.

Porovnejte nabídky cestovního pojištění

Abyste měli jistotu pohodové zahraniční cesty, či letní dovolené, cestovní pojištění začněte řešit s dostatečným předstihem. Mějte také na paměti, že pojistku nemusíte sjednávat výlučně u pojišťovny, u které jste dosud pojištění. Vybírat si můžete z celé škály nabídek a produktů ostatních pojišťoven, které na našem trhu operují. Ideální je, pokud mezi sebou jednotlivé nabídky důkladně porovnáte a vyberete si takovou, která bude odpovídat účelu vaší cesty i aktivitám, jež zde hodláte provozovat.

Spolupracujte s profesionály a na cestovním pojištění nešetřete

Jedinou pojišťovnou, jež se specializuje pouze a výhradně na cestovní pojištění je ERV Evropská pojišťovna. Dokazuje to nejen prestižní ocenění TTG Travel Awards, jež získala tato pojišťovna po 14 v řadě, ale také svou nabídkounejširší pojistné ochrany na českém trhu s limitem krytí léčebných výloh až do výše 10 000 000 Kč! Sjednat si u ní můžete rozmanité cestovní balíčky, jejichž výběr závisí na účelu vaší cesty i destinaci, do níž míříte. Pojišťovna poskytuje také možnost celoročního pojištění a v případě zahraničních komplikací vlastní česky hovořící non-stop asistenční službu!

Nezapomeňte! Cestovní pojištění, které vás chrání proti všem rizikům, je zárukou pohodové dovolené! 

Nepodceňujte důležitost cestovního pojištění! Může vám zachránit život i čest!
5 (100%) 2 hodnocení


Sdílej s ostatními cestovateli

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *