Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Ao Nang, pláž Phra Nang, Thajsko

Ao Nang je nejoblíbenější provincií Krabi a ukrývá spoustu překrásných tajemství. Jedním z nich je i pláž Phra Nang se stejnojmennými jeskyněmi, vyzdobenými okouzlující krápníkovou výzdobou. Cesta na pláž Phra Nang ovšem není jednoduchá. Překonat musíte několik překážek. Odměnou vám ovšem bude místo doslova jako vytržené z katalogů anebo filmových snímků.

First Minute Invia

Ao Nang aneb Seznamte se, prosím

Letovisko Ao Nang je spolu s Ko Phi Phi největším lákadlem provincie Krabi. Nabízí úžasné scenerie okolních vápencových útesů, nespočet honosných barů a restaurací, a hlavně snadný přístup k plážím Railay, Ko Poda, Ko Hong a Phra Nang. A právě Phra Nang je jedna z těch, která kromě běloskvoucího písku nabízí také jeskyně, jež doslova vybízejí k návštěvě a úniku od každodenních strastí a starostí běžného dne.

 LAST MINUTE zájezdy přes cestovní kanceláře se slevou až 70% najdete ZDE

Co dělat v letovisku Ao Nang?

  • Výlet do Krabi Town
  • Turistické výlety okolo zdejších skalních útvarů
  • Zdejší skály jsou oblíbené zejména u zkušených lezců
  • Nejkrásnější výhledy na západ slunce z pláží Railay a Phra Nang
  • Perfektní výchozí bod pro potápění
  • Návštěva zdejších restaurací a barů
  • Ochutnávka tradičních thajských specialit
  • Odpočinek na místních plážích

Dovolená - Thajsko

Phra Nang si musíte zasloužit

K pláži a stejnojmenným skalám se dostanete prostřednictvím stezky, která sem vede už z poloostrova Railay. Stezka pokračuje v těsné blízkostí krasových skalních útvarů a během cesty vás budou doprovázet zdejší makakové. V celé oblasti tohoto výletu může návštěvník obdivovat velkolepou krápníkovou výzdobu. Krápníky jsou mnohdy i několik metrů veliké a zavedou vás až na konec pláže ke zmíněné posvátné jeskyni. Pokud vás přepadne hlad, můžete se občerstvit v několika restauracích přímo na pláži anebo v tradiční plující restauraci, která je součástí obří lodi. Součástí pláže je výhled na nedaleký ostrůvek se skálou, k němuž můžete jednoduše doplavat. Vstupy do moře jsou tady velmi mírné, proto je pláž doporučována také rodinám s dětmi anebo osobám se zhoršeno pohyblivostí.

Aktuální nabídku zájezdů do Thajska naleznete ZDE.

Pláž Phra Nang na videu:

Aktuální počasí: Ao Nang, pláž Phra Nang, Thajsko

AO NANG THAJSKO

!function(d,s,id){var js,fjs=d.getElementsByTagName(s)[0];if(!d.getElementById(id)){js=d.createElement(s);js.id=id;js.src=’https://weatherwidget.io/js/widget.min.js‘;fjs.parentNode.insertBefore(js,fjs);}}(document,’script‘,’weatherwidget-io-js‘);

Mapa: Ao Nang, pláž Phra Nang

5/5 - (1 vote)

Leave a Comment

0.0/5