Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Chorvatsko – vybrané nabídky pouze pro Vás

Plánujete už letní dovolenou? Přichystali jsme pro Vás výběr těch nejkrásnějších pláží a zájezdů právě k nim. Nečekejte až ceny stoupnou či se nejlepší místa vyprodají a kupte si zájezd už nyní

Makarská riviéra je pás dalmátského pobřeží Jaderského moře, dlouhý okolo 60 kilometrů, avšak pouze několik kilometrů široký. Nachází se těsně pod štíty masivu Biokovo.

Hledáte surfařské útočiště, nefalšovanou krásu přírody, horké slunce a vůbec celkově dokonalou dovolenou? Pak byste se měli vydat právě na pláž Zlatni rat.

Chorvatsko se může pochlubit řadou krásných pláží. Existují ovšem i takové, které bodují v celoevropském měřítku. Pár z nich naleznete i v městečku Vodice.

Nevybrali jste si žádnou z uvedených lokalit v Chorvatsku? Nevadí, podívejte se na další TOP místa Chorvatska a vyberte si dovolenou přesně podle vašich představ..

Když mluvíme  o FIRST MINUTE zájezdech máme na mysli zájezdy „v první chvíli„, kdy si je nyní lze zakoupit se speciální slevou až 20%.

Ještě nejste rozhodnutí? Nevadí, inspirujte se naším videem. Prohlédněte si na videu 10 nejkrásnějších míst Chorvatska a poté se podívejte na naše vybrané TOP ZÁJEZDY.

Vyberte si dovolenou přesně podle svých představ

Hledáte dovolenou přesně na míru? Zkuste vyplnit náš formulář, za pár sekund pro vás vybereme dovolenou přesně podle vašich požadavků, pak si stačí už jen vybrat.

sipka