Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Vydejte se na dovolenou po střední Evropě

Stále více roste popularita zemí našeho regionu. Ne každý potřebuje k odpočinku moře. Spousta turistů si oblíbila prozkoumávání míst podobných naší zemi. Jaké lokace by vám neměly uniknout?

First Minute Invia

Ubytování v České republice

Mnohdy platí, že pod svícnem je největší tma. Kolikrát jste si to řekli, když jste náhodou narazili na půvabné místo, které máte doslova za bukem? Zejména v době pandemie si lidé zvykli cestovat po České republice a dnes to i díky zdražování není výjimečná forma dovolené. Jaké je ubytování v České republice? Pokud jste z Čech, vydejte se poznávat krásy Moravy, spojení s degustací je skoro nezbytností. Uchvátí vás Pálava, modernost Brna i fascinující architektura Zlína. Jestli jste z tohoto regionu, vyrazte si do Česka. Vždyť i do Českého Krumlova jezdí lidé z celého světa. Podívejte se proto na hotely v jižních Čechách a ubytujte se přímo v centru této pohádky. A když jsme u pohádek, objevte kouzlo města pohádek, Jičína.

 LAST MINUTE zájezdy přes cestovní kanceláře se slevou až 70% najdete ZDE

Hotely na Slovensku a Maďarsku

Chcete přece jen vycestovat za hranice? Pak si zajeďte na Slovensko. Půvab přírody Vysokých i Nízkých Tater vás okouzlí. Jestli si chcete užít městského života a nákupů, vyrazte do Bratislavy. Za odpočinkem jeďte do lázní Veľký Meder. A je libo ještě dál? Oblast kolem jihu Slovenska je proslulá právě svými lázeňskými místy, odtud se dostanete do Maďarska, kde můžete strávit několik dní. Mrkněte třeba na hotely v Györu. V místě, které je proslulé svými termály. Najdete zde luxusní vyžití. Přes den si budete užívat relaxace, pak se můžete vydat na nákupy a posléze si dáte něco dobrého k jídlu. Zdejší kavárny jsou vyhlášené. Dovolenou si však naplánujte v pohodě a s předstihem, abyste měli z čeho vybírat a dopřát si tak volno přesně podle vašich představ. To jde krásně z pohodlí domova, podívejte se na hotely a ubytování na Hotely.cz, kde je pestrý výběr. Zde si vytvoříte dovolenou na míru vašim představám.

5/5 - (1 vote)

Leave a Comment