Vrsar, Chorvatsko

Vrsar, Chorvatsko
Sdílej s ostatními cestovateli
  • 1
    Share

Vrsar je malé městečko, které má zhruba 1700 obyvatel a je vyznačováno jako zemědělské a rybářské místo, které má malý přístav a je to velké letovisko s poměrně velkou ubytovací kapacitou. Město se rozkládá na třech kilometrech od severozápadního okraje zálivu, který se nazývá Limský. Tento záliv je mezi návštěvníky městečka velice oblíbený – je na něm božský a ničím nerušený klid, který dokonale umocňuje čistá příroda a teplé moře.

First Minute Invia

Před pobřežím jsou desítky ostrůvků, které jsou neobydlené a tím pádem jsou pro návštěvníky velice zajímavé na prozkoumání. V Chorvatsku je hned několik ostrůvků, ale žádné nejsou tak blízko pobřeží jako tyto u Vrsaru.

 LAST MINUTE zájezdy přes cestovní kanceláře se slevou až 70% najdete ZDE

Nad pláží se rozléhají bohaté a husté borové lesy, které poskytují díky svým velkým korunám krásný stín, které přijde vhod hlavně v teplých letních dnech. Toto místo patří díky svým příznivým přírodním podmínkám dokonalé předpoklady pro nejpříjemnější oblast pro ubytování.
Chorvatsko - Dovolená

Co se týče pláží, Vrsar si získal již několikrát ocenění Modré vlajky, kdy to poslední ocenění pláž získala v roce 2013. Podle tohoto hodnocení si můžete udělat o upravenosti pláže obrázek sami.

Vrsar má tedy velice dobré podmínky a možnosti. Na upravených plážích jsou dokonalé oblázky, štěrk a kameni – toto všechno je doplněno o betonové desky, kam li návštěvníci pláže také velice často a rádi lehají a relaxují.

Již jsme zmiňovali přilehlé ostrůvky, na které si můžete díky vypůjčené loďce doplout a ostrovy si důkladně projít a prozkoumat. Samozřejmostí je možnost pronajmutí člunu na delší dobu.

Podívejte se také na  Pláž Bačvice – nejoblíbenější pláž Chorvatska, Split

Výborné podmínky na Vrsaru jsou také pro sportovce a pro sporty všeobecně. Mezi oblíbené vodní sporty patří určitě windsurfing, vodní lyže nebo potápění či sportovní rybolov, který si také můžete vyzkoušet.

Díky sportovním střediskům si můžete také zahrát minigolf, kuželky, stolní tenis, malou kopanou nebo tenis. Na všechny tyto sporty si samozřejmě můžete náčiní a pomůcky pronajmout.

Vrsar je tedy oblíbený co se sportovních aktivit týče, ale také co se týče kvalitní a upravované pláže. Což má za důkaz získané oceněné, které dostávají vybrané pláže po celém světě.

 

Aktuální počasí: Vrsar – Chorvatsko

Částečně oblačno
Pondělí 18. 02. 2019 10%
Částečně oblačno
Během noci se vyjasní. Nejnižší teploty 3 ° C.
Jasno
zítra 19. 02. 2019 10%
Jasno
Většinou jasno. Nejvyšší teploty 13 ° C. Vítr JJZ o rychlosti 10 - 15 km/h.
Částečně oblačno
středa 20. 02. 2019 10%
Částečně oblačno
Částečně zataženo. Nejvyšší teploty 12 ° C. Vítr Z a proměnlivé počasí.
Jasno
čtvrtek 21. 02. 2019 10%
Jasno
Většinou jasno. Nejvyšší teploty 12 ° C. Vítr SSZ o rychlosti 10 - 15 km/h.
Jasno
pátek 22. 02. 2019 10%
Jasno
Většinou jasno. Nejvyšší teploty 15 ° C. Vítr S o rychlosti 10 - 15 km/h.

Mapa: Vrsar

Vrsar, Chorvatsko
4.33 (86.67%) 3 hodnocení


Sdílej s ostatními cestovateli
  • 1
    Share

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *