Vrsar, Chorvatsko

Vrsar, Chorvatsko
Sdílej s ostatními cestovateli

Vrsar je malé městečko, které má zhruba 1700 obyvatel a je vyznačováno jako zemědělské a rybářské místo, které má malý přístav a je to velké letovisko s poměrně velkou ubytovací kapacitou. Město se rozkládá na třech kilometrech od severozápadního okraje zálivu, který se nazývá Limský. Tento záliv je mezi návštěvníky městečka velice oblíbený – je na něm božský a ničím nerušený klid, který dokonale umocňuje čistá příroda a teplé moře.

First Minute Invia

Před pobřežím jsou desítky ostrůvků, které jsou neobydlené a tím pádem jsou pro návštěvníky velice zajímavé na prozkoumání. V Chorvatsku je hned několik ostrůvků, ale žádné nejsou tak blízko pobřeží jako tyto u Vrsaru.

Nad pláží se rozléhají bohaté a husté borové lesy, které poskytují díky svým velkým korunám krásný stín, které přijde vhod hlavně v teplých letních dnech. Toto místo patří díky svým příznivým přírodním podmínkám dokonalé předpoklady pro nejpříjemnější oblast pro ubytování.
Chorvatsko - Dovolená

Co se týče pláží, Vrsar si získal již několikrát ocenění Modré vlajky, kdy to poslední ocenění pláž získala v roce 2013. Podle tohoto hodnocení si můžete udělat o upravenosti pláže obrázek sami.

Vrsar má tedy velice dobré podmínky a možnosti. Na upravených plážích jsou dokonalé oblázky, štěrk a kameni – toto všechno je doplněno o betonové desky, kam li návštěvníci pláže také velice často a rádi lehají a relaxují.

Již jsme zmiňovali přilehlé ostrůvky, na které si můžete díky vypůjčené loďce doplout a ostrovy si důkladně projít a prozkoumat. Samozřejmostí je možnost pronajmutí člunu na delší dobu.

Podívejte se také na  Postira, pláž Lovrečina, Chorvatsko

Výborné podmínky na Vrsaru jsou také pro sportovce a pro sporty všeobecně. Mezi oblíbené vodní sporty patří určitě windsurfing, vodní lyže nebo potápění či sportovní rybolov, který si také můžete vyzkoušet.

Díky sportovním střediskům si můžete také zahrát minigolf, kuželky, stolní tenis, malou kopanou nebo tenis. Na všechny tyto sporty si samozřejmě můžete náčiní a pomůcky pronajmout.

Vrsar je tedy oblíbený co se sportovních aktivit týče, ale také co se týče kvalitní a upravované pláže. Což má za důkaz získané oceněné, které dostávají vybrané pláže po celém světě.

 

Aktuální počasí: Vrsar – Chorvatsko

Jasno
dnes 27. 05. 2018 0%
Jasno
Většinou jasno. Horko. Nejvyšší teploty 27 ° C. Vítr Z o rychlosti 10 - 15 km/h.
Částečně oblačno
zítra 28. 05. 2018 20%
Částečně oblačno
Částečně zataženo. Horko. Nejvyšší teploty 27 ° C. Vítr JZ a proměnlivé počasí.
Částečně oblačno
úterý 29. 05. 2018 20%
Částečně oblačno
Částečně zataženo. Nejvyšší teploty 27 ° C. Vítr Z o rychlosti 10 - 15 km/h.
Částečně oblačno
středa 30. 05. 2018 10%
Částečně oblačno
Částečně zataženo. Nejvyšší teploty 26 ° C. Vítr JZ o rychlosti 10 - 15 km/h.
Jasno
čtvrtek 31. 05. 2018 20%
Jasno
Většinou jasno. Nejvyšší teploty 26 ° C. Vítr JZ o rychlosti 10 - 15 km/h.

Mapa: Vrsar

Vrsar, Chorvatsko
5 (100%) 2 hodnocení


Sdílej s ostatními cestovateli

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *