Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Úžasná dovolená v Karibiku

Při výběru jednoho z nejkrásnějších zážitků ve volném čase nejsme jistě prvními, ani posledními z těch, kteří se rozhodli pro Karibik. Jedná se o ostrov v Karibském moři. Dávno není opuštěný a spousty turistů má o tuto oblast zájem. Také máte možnost poznat, že jde o kouzelný kraj, do kterého se většina z nás s nadšením vrací a vzpomíná na překrásné zážitky z výjimečného kraje. To by mohlo znamenat, že turistů je zde spousty a jsou i takoví, kteří by rádi navštívili panenskou přírodu. Přesto je i v Karibiku oblast, která se teprve rozvíjí a vítá s nadšením návštěvníky, kteří by si rádi odpočinuli od frekventovaných a zalidněných oblastí. Pro takové doporučujeme navštívit luxusní Apartmány Karibik , které byly nově připraveny a vybaveny na ostrově Roatán. Najdete zde kraj, který je minimálně z 80% neobydlený. Proto si můžete užít panenské přírody v naprostém soukromí v nedotčené přírodě. Pomáháme vám na cestě, ke splnění Vašich snů.   

First Minute Invia

Lokalita aneb kde se apartmány nachází?

Nachází se ve východní části ostrova. V oblasti je pečlivě dbáno na soukromí a překrásnou přírodu. Projekt je velice ohleduplný k okolní tropické oblasti. Zachována je původní podoba krajiny. Zanedbáno není ani bezpečí. Celá oblast je hlídána a zabezpečena proti nevítaným návštěvám i v případě delší nepřítomnosti majitelů. Nedaleko je pláž Paya Bay, na kterou je dobrý výhled a je dobře dostupná. V blízkosti je národní park Port Royal. Je možné prožít krásné chvíle u moře na písčitých plážích.

 LAST MINUTE zájezdy přes cestovní kanceláře se slevou až 70% najdete ZDE

Dovolená přímo pro Vás!

Zde je možné prožít například letní či zimní dovolenou i prožít volný čas kdykoli jindy. Moře i celé prostředí je zdravé, nádherné, okouzlující a můžete se zde seznámit s obyvateli místního kraje. Je zde plně vybavené rekreační zařízení, občerstvení, market, restaurace a potřebný servis. Do budoucna se pracuje na výstavbě nového bazénu, který bude možné využívat přímo u apartmánu.

Jednou z mála možností pro Vás je využití kteréhokoliv ze tří luxusních apartmánů, ze kterých si můžete vybrat ten pravý. Zde můžete docílit vaší spokojenosti a prožít úžasné chvíle svého života. Přejeme Vám spousty příjemně prožitého času, který si jistě užijete a věříme, že budete mít radost, až se budete moci opět vrátit na překrásné místa a bydlet v jednom ze tří nových, luxusních apartmánů umístěných v novém, rozvíjejícím se resortu.

Rezervujte si apartmán ještě dnes! www.apartmanykaribik.cz

4.8/5 - (5 votes)

Leave a Comment

0.0/5