Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Sozopoli, Smokinite beach, Bulharsko

Pláže, kde se třpytí písek jako ryzí zlato, příjemně teplé moře, vodní radovánky, plážové sporty, golfová hřiště, relaxace až se vám točí hlava, ale i burácející diskotéky – to vše a mnohem více nabízí Bulharsko. Dnes vám představíme pláž poblíž Sozopoli. Leží zde kemp Smokinite, jehož pláž je velmi oblíbená především nenáročnými turisty, kteří nepotřebují zapůjčené slunečníky a lehátka, ale vystačí si se svou dekou či karimatkou.

First Minute Invia

Smokinite Beach pro nenáročné turisty

Moře je tady průzračně čisté, ovšem v některých místech s poměrně silnými spodními proudy. Pláž Smokinite se nachází přibližně 5 kilometrů jižně od Sozopol Sea Resort – Sozopol leží v oblasti Burgas. Tato pláž je velmi romantická, její atmosféra přitahuje spíš mladší lidi. Nahota je zde přijatelná a lze se opalovat i bez plavek. Rádi sem zavítají i rodiny s malými dětmi, které chtějí cestovat s karavany či jinými obytnými vozidly. Nechybí zábava v podobě plážových sportů, jako je volejbal nebo fotbal. K mání jsou i sociální zařízení (toalety a sprchy) včetně barů s občerstvením přímo v kempu.

 LAST MINUTE zájezdy přes cestovní kanceláře se slevou až 70% najdete ZDE

Zábava na dosah

Zatoužíte-li však po větším komfortu, jako jsou zmiňovaná lehátka a slunečníky najdete je na pláži přímo v nedaleké Sozopoli. Stejně tak vodní atrakce, jako je jízda na banánu, vodní lyže, vodní trysky, vodní kola, windsurfing a další. Voda je zde křišťálově čistá, teplá a bez řas. K dispozici je také spousta restaurací, hospůdek, kde si pochutnáte na mezinárodní kuchyni či rybích specialitách.

Co vše naleznete na pláži Smokinite

  • Romantickou atmosféru
  • Možnost opalování bez plavek
  • Základní občerstvení
  • Plážové sporty
  • Čisté modré moře bez řas
  • Sociální zařízení

Bulharsko - Sozopoli

Komu je Smokinite beach určená?

Především těm, kteří hledají klidnou a romantickou dovolenou či dokonce nudismus. Písek je čistý, jemný, moře krásně modré a teplé, ale ne vždy úplně klidné. Pozor si dejte zvlášť na vlny a podvodní proudy. Jde o destinaci vyhledávanou lidmi, kteří cestují s karavany. Pláž není hlídaná, proto věnujte patřičnou pozornost nejen dětem dovádějícím ve vodě, ale i osobním věcem.

Aktuální nabídku zájezdů do oblasti Smokinite beach naleznete ZDE.

Sozopoli na videu

Aktuální počasí: Sozopoli, Smokinite beach, Bulharsko

SOZOPOLI BULHARSKO

!function(d,s,id){var js,fjs=d.getElementsByTagName(s)[0];if(!d.getElementById(id)){js=d.createElement(s);js.id=id;js.src=’https://weatherwidget.io/js/widget.min.js‘;fjs.parentNode.insertBefore(js,fjs);}}(document,’script‘,’weatherwidget-io-js‘);

Mapa: Sozopoli, Smokinite beach

5/5 - (1 vote)

Leave a Comment

0.0/5