Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Sozopoli, Smokinite beach, Bulharsko

Sdílej s ostatními cestovateli

Pláže, kde se třpytí písek jako ryzí zlato, příjemně teplé moře, vodní radovánky, plážové sporty, golfová hřiště, relaxace až se vám točí hlava, ale i burácející diskotéky – to vše a mnohem více nabízí Bulharsko. Dnes vám představíme pláž poblíž Sozopoli. Leží zde kemp Smokinite, jehož pláž je velmi oblíbená především nenáročnými turisty, kteří nepotřebují zapůjčené slunečníky a lehátka, ale vystačí si se svou dekou či karimatkou.

First Minute Invia

Smokinite Beach pro nenáročné turisty

Moře je tady průzračně čisté, ovšem v některých místech s poměrně silnými spodními proudy. Pláž Smokinite se nachází přibližně 5 kilometrů jižně od Sozopol Sea Resort – Sozopol leží v oblasti Burgas. Tato pláž je velmi romantická, její atmosféra přitahuje spíš mladší lidi. Nahota je zde přijatelná a lze se opalovat i bez plavek. Rádi sem zavítají i rodiny s malými dětmi, které chtějí cestovat s karavany či jinými obytnými vozidly. Nechybí zábava v podobě plážových sportů, jako je volejbal nebo fotbal. K mání jsou i sociální zařízení (toalety a sprchy) včetně barů s občerstvením přímo v kempu.

 LAST MINUTE zájezdy přes cestovní kanceláře se slevou až 70% najdete ZDE

Zábava na dosah

Zatoužíte-li však po větším komfortu, jako jsou zmiňovaná lehátka a slunečníky najdete je na pláži přímo v nedaleké Sozopoli. Stejně tak vodní atrakce, jako je jízda na banánu, vodní lyže, vodní trysky, vodní kola, windsurfing a další. Voda je zde křišťálově čistá, teplá a bez řas. K dispozici je také spousta restaurací, hospůdek, kde si pochutnáte na mezinárodní kuchyni či rybích specialitách.

Co vše naleznete na pláži Smokinite

  • Romantickou atmosféru
  • Možnost opalování bez plavek
  • Základní občerstvení
  • Plážové sporty
  • Čisté modré moře bez řas
  • Sociální zařízení

Bulharsko - Sozopoli

Komu je Smokinite beach určená?

Především těm, kteří hledají klidnou a romantickou dovolenou či dokonce nudismus. Písek je čistý, jemný, moře krásně modré a teplé, ale ne vždy úplně klidné. Pozor si dejte zvlášť na vlny a podvodní proudy. Jde o destinaci vyhledávanou lidmi, kteří cestují s karavany. Pláž není hlídaná, proto věnujte patřičnou pozornost nejen dětem dovádějícím ve vodě, ale i osobním věcem.

Aktuální nabídku zájezdů do oblasti Smokinite beach naleznete ZDE.

Sozopoli na videu

Aktuální počasí: Sozopoli, Smokinite beach, Bulharsko

SOZOPOLI BULHARSKO

!function(d,s,id){var js,fjs=d.getElementsByTagName(s)[0];if(!d.getElementById(id)){js=d.createElement(s);js.id=id;js.src='https://weatherwidget.io/js/widget.min.js';fjs.parentNode.insertBefore(js,fjs);}}(document,'script','weatherwidget-io-js');

Mapa: Sozopoli, Smokinite beach


Sdílej s ostatními cestovateli

Leave a Comment

0.0/5