Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

San Teodoro, pláž Cala Brandichi v Itálii

Toužíte-li prožít dovolenou snů, jako vystřiženou z romantického filmu, pak letos zamiřte na pláž Cala Brandinchi, jež je obklopená lesem rákosí, jalovci a díky zářivě bělostnému písku je nazývaná malým Tahiti. Pláž i voda se vyznačují vysokou kvalitou životního prostředí. Přibližně 13 kilometrů směrem na sever se nalézá – mys Capo Coda Cavallo s výhledem na ostrovy Tavolara a Molara.

First Minute Invia

Oblast San Teodoro je se svými 14 plážemi napříč 37 km dlouhého pobřeží ideálním místem pro dovolenou plnou relaxace, dobrodružství a zábavy. Oblast je spravována s patřičným ohledem na regulaci a podporu aktivit, jako je například šnorchlování, potápění, surfing, pěší turistika či pozorování ptáků. V současnosti je to jedna z nejoblíbenějších turistických destinací na Sardinii s výtečným spojením na letiště či do přístavu v Olbii (cca 30 km).

 LAST MINUTE zájezdy přes cestovní kanceláře se slevou až 70% najdete ZDE

Vyžití a zábava

V centru San Teodora ožívají ulice v centru každičkou noc procházkami nejen turistů, ale i místních obyvatel. Nechybí restaurace, trhy, obchody, noční kluby a diskotéky. Obdivovatelé archeologie by si zaručeně neměli nechat uniknout návštěvu Muzea mořských společenství a sbírku nálezů z mořského dna nalezenou právě v této oblasti.

Možnost návštěvy dalších pláží

  • Pláž Sa Marinedda – Isola Rossa
  • Pláž Portobello směr na Santa Teresa Gallura
  • Pláž Cala Sassari z Olbie směr Golfo Aranci
  • Pláž La Cinta – San Teodoro
  • Pláž Capo Boi – Villasimius

Itálie - Sardinie

Výlety a další aktivity

Výlet lodí – Souostroví La Maddalena: loď vyplouvá z Palau. Nejkrásnější pláže – Porto Massimo, Spalmatore, Giardinelli

Skalní formace – Capo Testa: západně od Santa Teresa Gallura se nachází skalní poloostrov, který nabízí překrásný pohled na skalní formace

Hory – Aggius se řadí k nejtypičtějším místům ostrova a rozhodně si nenechte ujít výlet k hoře Monte La Croce nebo údolí Valle della Luna. Případně zamiřte do Grotta Di Nettuno, kde na vás čekají překrásné krasové jeskyně u města Alghero na severovýchodním pobřeží.

Vodní radovánky – AQUAPARK: Aquadream – Baia Sardinia, Waterparadise – Marina di Sorso, Diverland – Localita Quiartucciu u Cagliari

Historie – Nuraghi: prehistorické stavby kuželovitých tvarů. Na ostrově jich je více než sedm tisíc. K těm nejznámějším patří – Su Nuraxi u vesnice Barumini severně od Cagliary, pak Niedda, S. Giorgino či Crabiles. Nebo zamiřte do Cagliari – hlavního města ostrova, kde za návštěvu určitě stojí Národní archeologické muzeum.

Aktuální nabídku zájezdů na ostrov Sardinie v Itálii naleznete ZDE.

Prezentace pláže Cala Brandichi na videu:

Aktuální počasí: San Teodoro, pláž Cala Brandichi v Itálii

SAN TEODORO ITÁLIE

!function(d,s,id){var js,fjs=d.getElementsByTagName(s)[0];if(!d.getElementById(id)){js=d.createElement(s);js.id=id;js.src=’https://weatherwidget.io/js/widget.min.js‘;fjs.parentNode.insertBefore(js,fjs);}}(document,’script‘,’weatherwidget-io-js‘);

Mapa: San Teodoro, pláž Cala Brandichi v Itálii

08020 San Teodoro OT, Itálie

3/5 - (6 votes)

Leave a Comment

0.0/5