Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Mallorca, Cala Llombards, Španělsko

Největší španělský ostrov Mallorca láká každoročně na své pláže statisíce turistů z celého světa. Ať už jde o přenádherné promenády, křišťálově čistou vodu, bohatý podmořský život, výtečné restaurace anebo luxusní ubytovací možnosti, na Mallorce si přijdou na své i ti nejnáročnější. Pokud hledáte pláž, která vám svou krásou vyrazí dech, zamiřte na krásku jménem Cala Llombards.

First Minute Invia

Santanyi aneb seznamte se, prosím

Záliv se stejnojmennou pláží Cala Llombards leží na jihovýchodě ostrova Mallorca a je částí obce Santanyi. Místečko je to vskutku magické. Kromě nádherné pláže a malebného zálivu tvoří místo také několik prázdninových vilek a jeden menší hotel. Na pláž se dostanete jednoduše pěšky, na kole anebo automobilem. Nedaleko ní je totiž situováno parkoviště, které pojme na 50 osobních vozů.

 LAST MINUTE zájezdy přes cestovní kanceláře se slevou až 70% najdete ZDE

Co dělat v letovisku Santanyi?

  • Překrásné písečné pláže
  • Několik menších restaurací
  • Hotel a plážové vilky
  • Ideální místo k potápění
  • Ochutnávka španělských specialit
  • Odpočinek na pláži Cala Llombards
  • V okolí několik dalších pěkných míst ke koupání – S’Amarador nebo Ses Fonts de n’Alis
  • Ideální podmínky pro šnorchlování

Dovolená - Mallorca

Malebná kráska Cala Llombards

Pláž má 55 metrů na délku a 155 metrů na šířku. Pokrývá jí přírodní bílý písek jemného zrna. Na pláži najdete slunečníky, lehátka, sprchy a půjčovnu šlapacích lodí. V blízkosti pláže je několik menších barů a restaurací. Pláž není hlídaná plavčíkem. Díky pozvolnému vstupu do moře je ale vhodná také pro menší děti nebo hůře pohyblivé osoby. Pokud na pláž míříte automobilem, můžete ho  nechata na nedalekém parkovišti. Pláž nebývá ani v hlavní turistické sezoně příliš přeplněná. V ranních hodinách je pláž skrytá ve stínu, pobřeží se pozvolně svažuje do moře a mírné vlny jsou ideální ke koupání.

Aktuální nabídku zájezdů na Mallorcu naleznete ZDE.

Plážový inspektor navštívil i tuto pláž:

Aktuální počasí: Mallorca, Cala Llombards, Španělsko

MALLORCA ŠPANĚLSKO

!function(d,s,id){var js,fjs=d.getElementsByTagName(s)[0];if(!d.getElementById(id)){js=d.createElement(s);js.id=id;js.src=’https://weatherwidget.io/js/widget.min.js‘;fjs.parentNode.insertBefore(js,fjs);}}(document,’script‘,’weatherwidget-io-js‘);

Mapa: Mallorca, Cala Llombards

5/5 - (1 vote)

Leave a Comment

0.0/5