Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Fuerteventura, Playa El Castillo, Kanárské ostrovy

Prodlužte si léto na Kanárských ostrovech! Konkrétně na jednom oblíbeném ostrůvku jménem Fuerteventura, který ukrývá nejedno tajemství. Co se týče rozlohy, Fuerteventura zaujímá pomyslné druhé místo. Ostrov se nachází zhruba 100 kilometrů od Afriky a jeho pobřeží je pokryto více, než 150 přírodními plážemi. Jednou z nich je i 800 metrů dlouhá Playa El Castillo, nacházející se v oblíbeném letovisku, pro něž existuje celá řada názvů od Caleta de Fuste, Caleta, Costa Caleta nebo jednoduše , El Castillo.

First Minute Invia

Caleta de Fuste – aneb seznamte se, prosím

Caleta de Fuste zaujímá nemalou plochu na východní straně ostrova Fuerteventura. Protože jde o hojně navštěvované místo, vybavenost letoviska tomu po všech směrech odpovídá. Navíc Caleta de Fuste prochází neustálým rozvojem a rozšiřováním, které zahrnuje výstavbu nových hotelových resortů, apartmánů i postupné rozšiřování a údržbu pláží, jež jsou v tomto místě obzvláště malebné.

 LAST MINUTE zájezdy přes cestovní kanceláře se slevou až 70% najdete ZDE

Co dělat v letovisku Caleta de Fuste?

  • Perfektní výchozí bod pro průzkum okolí
  • Bohatý podmořský život
  • Stejnojmenná zátoka s velmi pozvolným vstupem do moře
  • Ideální podmínky pro vodní sporty a aktivity
  • 2 osmnácti jamková hřiště
  • Výlet do ZOO a botanické zahrady u letoviska Costa Calma
  • Taneční zábavy festivaly

Kanárské ostrovy

Playa El Castillo – ideální pro děti i dospělé

Právě pláže jsou tou nejvýraznější atrakcí, kvůli které turisté do letoviska míří. I přesto, že jich je zde vskutku velká spousta, nedá nám to a musíme se zaměřit zejména na jednu, jejíž označení je Playa El Castillo. Písčitá pláž táhnoucí se v délce 800 metrů je chráněná před větrem, sluncem i velkými vlnami. Vstup do moře je v těchto místech velmi pozvolný a ještě kus od břehu jdete prakticky po kolena ve vodě. Na své si zde proto příjdou jak rodiny s dětmi tak nepříliš zdatní plavci.

Aktuální nabídku Last Minute zájezdů na ostrov Fuerteventura naleznete ZDE.

Monumentální pláž nemyslíte?

Aktuální počasí: Fuerteventura, Playa El Castillo, Kanárské ostrovy

FUERTEVENTURA KANÁRSKÉ OSTROVY

!function(d,s,id){var js,fjs=d.getElementsByTagName(s)[0];if(!d.getElementById(id)){js=d.createElement(s);js.id=id;js.src=’https://weatherwidget.io/js/widget.min.js‘;fjs.parentNode.insertBefore(js,fjs);}}(document,’script‘,’weatherwidget-io-js‘);

Mapa: Fuerteventura, Playa El Castillo

Las Palmas, Španělsko

5/5 - (1 vote)

Leave a Comment

0.0/5