Beg Léguer – Francie

Beg Léguer – Francie

Francie je oblíbeným cílem všech zamilovaných, ale také milovníků vína a sýrů. Chcete-li letos prožít romantickou a zároveň dobrodružnou dovolenou vydejte se na krásné pobřeží lemované scenériemi růžové žuly do Beg Léguer, kde můžete mimo koupání podnikat krásné procházky podél řeky do města Lannion.

Mimo jiné je zde připraven bohatý sportovní servis, wellness centra, golf, škola plachtění, kasino a mnoho další zábavy. Milujete-li ptáky, nenechte si ujít celodenní výlet na sedm ostrovů, které jsou ptačím rájem.

Kulturní vyžití + koupání

Magická krajina podél pobřeží Léguer Beg je vzdálena od města pouze 6 kilometrů. Je to historické město, které vás učaruje svou krásou, ale i bohatým programem, kde nechybí atrakce, jako je: planetárium, návštěva památek, akvárium, golf, kuželky, jízdárna. Hledáte-li klidnou rodinnou pláž a moře zábavy, pak je to právě zde.

Co vše si můžete plnými doušky vychutnat?

Nechybí ani vyhřívaný bazén, dětská hřiště, trampolíny, lezecká síť, houpačky a mnoho jiné zábavy pro malé i velké. Ubytování si lze vybrat z pestré řady chat, domků, mobilních domků, apartmánů, stanů nebo dokonce úchvatný statek. Dáváte-li však přednost hotelům i to je možné.

Informace o pláži Beg Léguer

Pláž je během léta hlídána. Beg Léguer v Lannion je dlouhý výběžek písku, rozdělen na dvě části. Goas Lagorn je klidná rodinná pláž, jež má své plavčíky a dbá se na řád a bezpečí. Druhá polovina pláže je určená všem „naháčům“ kteří plavky považují za přežitek. Zajeďte si relaxovat, nasát příjemnou atmosféru a pochutnat si na plodech moře v místních restauracích: humři, mušle, ústřice či krabi.

Podívejte se také na  Pláž Stiniva, ostrov Vis, Chorvatsko

Služby na pláži

  • Plavčík a první pomoc
  • Pitná voda
  • Sprchy a toalety
  • Parkoviště

Ve městě najdete

  • Restaurace
  • Obchody
  • Památky
  • Sportovní vyžití
  • Wellnes

Aktuální nabídku zájezdů na Azurové pobřeží naleznete ZDE.

Aktuální počasí: Beg Léguer – Francie

Částečně oblačno
Čtvrtek 19. 10. 2017 20%
Částečně oblačno
Částečně zataženo. Nejnižší teploty 9 ° C.
Skoro zataženo
zítra 20. 10. 2017 10%
Skoro zataženo
Většinou zataženo. Nejvyšší teploty 16 ° C. Vítr JJZ o rychlosti 25 - 40 km/h.
Možnost deště
sobota 21. 10. 2017 40%
Možnost deště
Větrno s přeháňkami. Nejvyšší teploty 14 ° C. Vítr ZJZ o rychlosti 40 - 55 km/h. Pravděpod. deště 40 %. Poryvy větru mohou dosáhnout rychlosti přes 65 km/h.
Možnost deště
neděle 22. 10. 2017 40%
Možnost deště
Větrno s ranními přeháňkami. Nejvyšší teploty 14 ° C. Vítr ZSZ o rychlosti 30 - 50 km/h. Pravděpod. deště 40 %. Poryvy větru mohou dosáhnout rychlosti přes 65 km/h.
Možnost deště
pondělí 23. 10. 2017 50%
Možnost deště
Ranní přeháňky. Nejvyšší teploty 16 ° C. Vítr JZ o rychlosti 25 - 40 km/h. Pravděpod. deště 50 %.

Mapa: Beg Léguer – Francie

Beg Léguer – Francie
4 (80%) 1 hodnocení

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *