Beg Léguer – Francie

Beg Léguer – Francie

Francie je oblíbeným cílem všech zamilovaných, ale také milovníků vína a sýrů. Chcete-li letos prožít romantickou a zároveň dobrodružnou dovolenou vydejte se na krásné pobřeží lemované scenériemi růžové žuly do Beg Léguer, kde můžete mimo koupání podnikat krásné procházky podél řeky do města Lannion.

Mimo jiné je zde připraven bohatý sportovní servis, wellness centra, golf, škola plachtění, kasino a mnoho další zábavy. Milujete-li ptáky, nenechte si ujít celodenní výlet na sedm ostrovů, které jsou ptačím rájem.

Kulturní vyžití + koupání

Magická krajina podél pobřeží Léguer Beg je vzdálena od města pouze 6 kilometrů. Je to historické město, které vás učaruje svou krásou, ale i bohatým programem, kde nechybí atrakce, jako je: planetárium, návštěva památek, akvárium, golf, kuželky, jízdárna. Hledáte-li klidnou rodinnou pláž a moře zábavy, pak je to právě zde.

Co vše si můžete plnými doušky vychutnat?

Nechybí ani vyhřívaný bazén, dětská hřiště, trampolíny, lezecká síť, houpačky a mnoho jiné zábavy pro malé i velké. Ubytování si lze vybrat z pestré řady chat, domků, mobilních domků, apartmánů, stanů nebo dokonce úchvatný statek. Dáváte-li však přednost hotelům i to je možné.

Informace o pláži Beg Léguer

Pláž je během léta hlídána. Beg Léguer v Lannion je dlouhý výběžek písku, rozdělen na dvě části. Goas Lagorn je klidná rodinná pláž, jež má své plavčíky a dbá se na řád a bezpečí. Druhá polovina pláže je určená všem „naháčům“ kteří plavky považují za přežitek. Zajeďte si relaxovat, nasát příjemnou atmosféru a pochutnat si na plodech moře v místních restauracích: humři, mušle, ústřice či krabi.

Podívejte se také na  Ostrov Cres, pláž Slatina, Chorvatsko

Služby na pláži

  • Plavčík a první pomoc
  • Pitná voda
  • Sprchy a toalety
  • Parkoviště

Ve městě najdete

  • Restaurace
  • Obchody
  • Památky
  • Sportovní vyžití
  • Wellnes

Aktuální nabídku zájezdů na Azurové pobřeží naleznete ZDE.

Aktuální počasí: Beg Léguer – Francie

Možnost deště
Pondělí 11. 12. 2017 40%
Možnost deště
Pozdě v noci přeháňky. Nejnižší teploty 4 ° C.
Skoro zataženo
zítra 12. 12. 2017 20%
Skoro zataženo
Většinou zataženo. Nejvyšší teploty 9 ° C. Vítr ZJZ o rychlosti 10 - 15 km/h.
Možnost deště
středa 13. 12. 2017 70%
Možnost deště
Slabý déšť. Ne tak chladno. Nejvyšší teploty 10 ° C. Vítr ZJZ o rychlosti 25 - 40 km/h. Pravděpod. deště 70 %.
Déšť
čtvrtek 14. 12. 2017 100%
Déšť
Déšť a vítr. Nejvyšší teploty 7 ° C. Vítr Z o rychlosti 30 - 50 km/h. Pravděpod. deště 100 %. Dešťové srážky kolem 12 mm. Poryvy větru mohou dosáhnout rychlosti přes 65 km/h.
Možnost deště
pátek 15. 12. 2017 60%
Možnost deště
Přeháňky. Nejvyšší teploty 8 ° C. Vítr SZ o rychlosti 25 - 40 km/h. Pravděpod. deště 60 %. Poryvy větru mohou dosáhnout rychlosti přes 65 km/h.

Mapa: Beg Léguer – Francie

Beg Léguer – Francie
4 (80%) 1 hodnocení

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *