Vieste, Itálie

Vieste, Itálie
Sdílej s ostatními cestovateli

Itálie je všeobecně krásná země, která má dokonale písčité, upravené a líbivé pláže. Většina lidí sem jezdí právě kvůli plážím a komfortu, který se jim na nich dostává. Není sebemenší problém si pronajmou lehátko se slunečníkem, nebo si nechat donést přímo z baru na pláž krásně vychlazené Mojito. O tomto se vám v jiných destinacích a na jiných plážích může jenom zdát.

First Minute Invia

Například Vieste je krásným příkladem toho, jak mají být pláže komfortní, čisté a připravené na každoroční velký nápor zákazníků a hostů, kteří se sem každoročně vrací. Vieste je tedy italské městečko, které leží na poloostrově Gargán v krásné provincii Foggia na kraji Aqulie. Jedná se o sice malé rybářské městečko, ale je poměrně hodně obydlené. počet obyvatel města je necelých 14 000 lidí. Městečko je živo především z turistiky, kterou provozuje po celý rok. Ale provozuje ji velice dobře, když si lidé toto místo vyhledávají a doporučují dále svým známým a kamarádům.

Jako v každé provincii se i okolo městečka Vieste rozkládají obrovské plantáže oliv a také kempy, kde se můžete nechat ubytovat. Pokud budete chtít například na výlet do nějakého většího města, budete muset strávit přibližně 2 hodiny cesty v autem. V větších městech se konají trhy a celkově se jedná o rušnější části, které lidé také pochopitelně vyhledávají.

Nicméně když se vrátíme k plážím, jejich písek je dokonale upravený, na pláži nenajdete jediného nepořádku – jelikož se každý večer o pláže starají místní lidé, kteří moc dobře ví proč je základem takového městečka čistá a komfortní pláž. Pokud pojedete do Vieste na dovolenou s malými dětmi, rozhodně si zde užijí i oni.

Podívejte se také na  Benátky – pláž Jesolo, Itálie

V městečku naleznete jak kulturní, tak i zábavní vsuvky dne, které můžete plnohodnotně použít i vy. Sportovně založená rodina si může zahrát tenis nebo využít nějaký z vodních sportů, které jsou v posledních dobách hojně využívané.

Vieste je tedy ideální místo do dokonale relaxační, ale i aktivní dovolenou, kterou si jednou za rok rozhodně každý s nás může dopřát. Proto si vychutnejte místní čerstvé ryby, které jsou ráno vytažené z moře a v poledne u vás na talíři. Rozhodně nebudete litovat.

Aktuální počasí v Vieste – Itálie

Déšť
Pondělí 19. 11. 2018 70%
Déšť
Déšť. Nejnižší teploty 14 ° C.
Možnost deště
zítra 20. 11. 2018 50%
Možnost deště
Ranní přeháňky. Nejvyšší teploty 19 ° C. Vítr JJZ o rychlosti 25 - 40 km/h. Pravděpod. deště 50 %.
Částečně oblačno
středa 21. 11. 2018 20%
Částečně oblačno
Částečně zataženo. Nejvyšší teploty 15 ° C. Vítr ZSZ o rychlosti 25 - 40 km/h.
Možnost deště
čtvrtek 22. 11. 2018 40%
Možnost deště
Odpolední přeháňky. Nejvyšší teploty 15 ° C. Vítr ZSZ o rychlosti 10 - 15 km/h. Pravděpod. deště 40 %.
Jasno
pátek 23. 11. 2018 20%
Jasno
Většinou jasno. Nejvyšší teploty 15 ° C. Vítr ZSZ o rychlosti 10 - 15 km/h.

Mapa Vieste

Vieste, Itálie
4.33 (86.67%) 3 hodnocení


Sdílej s ostatními cestovateli

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *