Riccione, Itálie

Riccione, Itálie

Riccione je krásné letovisko, které je lemované luxusními písčitými plážemi. Pláže tohoto charakteru jsou jako stvořené pro dovolené pro rodiny s dětmi, kde si každý najde svoji oblíbenou aktivitu. Pláže nabízí velké množství sportovních aktivit jako jsou plážový volejbal, basketbal nebo také moc nenáročné sporty, které si mohou v klidu užít i starší lidé, kteří jezdí do nedalekých lázní. Pokud máte rádi akčnější sportovnější zábavu, můžete využít jízdu na vodních lyžích nebo potápění a windsurfing.

First Minute Invia

 

Pokud máte rádi jógu, v ranních hodinách se na pláži scházejí milovníci tohoto sportu a společně ho provozují. Pro cyklisty jsou připraveny dlouhé a parádně upravené stezky, které můžete využít jak pro kolo nebo brusle, ale také i delších procházky. Jak sami vidíte, Riccione je poměrně sportovní městečko.

 

Nedaleko centra města se nehází oblíbený lunapark Ricciolandia, který v sobě obsahuje mnoho zábavních atrakcí, které jsou pro celou rodinu. Dále můžete ve městečku navštívit Aguafan a také luxusní delfinárium v Oltermare. Obrovský komplex Oltermare nabízí návštěvníkům dokonalou prohlídku vodního světa a exhibici delfínů.

 

Pláže

 

Na pobřeží Riccione jsou tedy parádně upravené písčité pláže, které se chlubí nejen svým perfektním úklidem a vždy čistým zázemím, ale také sportovními aktivitami, které jsou v této části Itálie na denním pořádku.

 

Do městečka Riccione jezdí tedy převážně sportovně založení lidé a rodiny, kteří mají aktivní život. Jezdí sem hlavně díky využití a sportovnímu založení celého města.

 

Dlouhé cyklostezky, sportovní areály, které jsou plně k dispozici všem návštěvníkům, ale také například i půjčovny všeho možného sportovního náčiní, které vás jenom napadne.

Podívejte se také na  Kréta, pláž Matala, Řecko

 

Riccione je tedy část Itálie, která je založena sportovním duchem a v kombinaci s upravenou a krásnou písčitou pláží dokonalou kombinací. Jedná se o hojně navštěvované letovisko, které si lidé natolik oblíbili, že se sem každým rokem vrací a doufejme, že i vracet budou. Itálie je rozmanitá, ale dovolená v městečku Riccione je sázkou na jistotu.

Aktuální počasí v Riccione, Itálie

Déšť
Středa 21. 02. 2018 100%
Déšť
Déšť. Nejnižší teploty 4 ° C.
Déšť
zítra 22. 02. 2018 100%
Déšť
Déšť. Nejvyšší teploty 6 ° C. SV Vítr měnící se na Z o rychlosti 15 - 30 km/h. Pravděpod. deště 100 %. Dešťové srážky kolem 12 mm.
Déšť
pátek 23. 02. 2018 100%
Déšť
Déšť. Nejvyšší teploty 7 ° C. Vítr ZSZ o rychlosti 15 - 30 km/h. Pravděpod. deště 100 %. Dešťové srážky kolem 12 mm.
Možnost deště
sobota 24. 02. 2018 70%
Možnost deště
Slabý déšť. Nejvyšší teploty 8 ° C. Vítr VSV o rychlosti 15 - 30 km/h. Pravděpod. deště 70 %.
Sníh
neděle 25. 02. 2018 90%
Sníh
Déšť se sněhem. Nadále chladno. Nejvyšší teploty 4 ° C. Vítr SV o rychlosti 25 - 40 km/h. Pravděpod. srážek 90 %.

Mapa Riccione

Riccione, Itálie
3.5 (70%) 4 hodnocení

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *