Riccione, Itálie

Riccione, Itálie
Sdílej s ostatními cestovateli

Riccione je krásné letovisko, které je lemované luxusními písčitými plážemi. Pláže tohoto charakteru jsou jako stvořené pro dovolené pro rodiny s dětmi, kde si každý najde svoji oblíbenou aktivitu. Pláže nabízí velké množství sportovních aktivit jako jsou plážový volejbal, basketbal nebo také moc nenáročné sporty, které si mohou v klidu užít i starší lidé, kteří jezdí do nedalekých lázní. Pokud máte rádi akčnější sportovnější zábavu, můžete využít jízdu na vodních lyžích nebo potápění a windsurfing.

First Minute Invia

 

Pokud máte rádi jógu, v ranních hodinách se na pláži scházejí milovníci tohoto sportu a společně ho provozují. Pro cyklisty jsou připraveny dlouhé a parádně upravené stezky, které můžete využít jak pro kolo nebo brusle, ale také i delších procházky. Jak sami vidíte, Riccione je poměrně sportovní městečko.

 

Nedaleko centra města se nehází oblíbený lunapark Ricciolandia, který v sobě obsahuje mnoho zábavních atrakcí, které jsou pro celou rodinu. Dále můžete ve městečku navštívit Aguafan a také luxusní delfinárium v Oltermare. Obrovský komplex Oltermare nabízí návštěvníkům dokonalou prohlídku vodního světa a exhibici delfínů.

 

Pláže

 

Na pobřeží Riccione jsou tedy parádně upravené písčité pláže, které se chlubí nejen svým perfektním úklidem a vždy čistým zázemím, ale také sportovními aktivitami, které jsou v této části Itálie na denním pořádku.

 

Do městečka Riccione jezdí tedy převážně sportovně založení lidé a rodiny, kteří mají aktivní život. Jezdí sem hlavně díky využití a sportovnímu založení celého města.

Podívejte se také na  Antipaxos, pláž Voutoumi, Řecko

 

Dlouhé cyklostezky, sportovní areály, které jsou plně k dispozici všem návštěvníkům, ale také například i půjčovny všeho možného sportovního náčiní, které vás jenom napadne.

 

Riccione je tedy část Itálie, která je založena sportovním duchem a v kombinaci s upravenou a krásnou písčitou pláží dokonalou kombinací. Jedná se o hojně navštěvované letovisko, které si lidé natolik oblíbili, že se sem každým rokem vrací a doufejme, že i vracet budou. Itálie je rozmanitá, ale dovolená v městečku Riccione je sázkou na jistotu.

Aktuální počasí v Riccione, Itálie

Možnost deště
Středa 21. 11. 2018 70%
Možnost deště
Přeháňky. Nejnižší teploty 7 ° C.
Částečně oblačno
zítra 22. 11. 2018 10%
Částečně oblačno
Částečně zataženo. Nejvyšší teploty 11 ° C. Vítr SZ o rychlosti 10 - 15 km/h.
Možnost deště
pátek 23. 11. 2018 60%
Možnost deště
Přeháňky. Nejvyšší teploty 12 ° C. Vítr JJV o rychlosti 10 - 15 km/h. Pravděpod. deště 60 %.
Částečně oblačno
sobota 24. 11. 2018 20%
Částečně oblačno
Ráno zataženo, odpoledne slunečno. Nejvyšší teploty 16 ° C. Vítr JJZ o rychlosti 15 - 25 km/h.
Možnost deště
neděle 25. 11. 2018 50%
Možnost deště
Odpolední přeháňky. Nejvyšší teploty 12 ° C. Vítr ZSZ o rychlosti 10 - 15 km/h. Pravděpod. deště 50 %.

Mapa Riccione

Riccione, Itálie
4.5 (90%) 12 hodnocení


Sdílej s ostatními cestovateli

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *