Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Playa de las Catedrales, Ribadeo, Španělsko

Španělsko je známé nejen svými vynikajícími gurmánskými specialitami, ale také přírodními skvosty, jimiž v hojné míře oplývá. Bohatá fauna, stejně jako flóra, zahrnující hned několik endemitů, přispívá k celkové kráse tohoto oblíbeného přímořského státu. V souvislosti se španělským pobřežím jsme si již představili nespočet více, či méně okouzlujících pláží. A ani dnešek nebude výjimkou. Seznámíme vás s kráskou jménem Playa de las Catedrales, která je k nalezení nedaleko městečka Ribadeo.

First Minute Invia

Ribadeo aneb Seznamte se, prosím

Městečko Ribadeo náleží ke španělské Galicii a svým vzezřením nadchne především všechny romanticky založené jedince. Okouzlující skalní útvary, společně se starověkou architekturou, vybízejí k dlouhým procházkám a sladkému nicnedělání. Navštívit zde můžete nejen nespočet maličkých rodinných kavárniček, ale také majestátný maják, či starobylé katedrály.

 LAST MINUTE zájezdy přes cestovní kanceláře se slevou až 70% najdete ZDE

Co dělat v Ribadeu?

  • Prohlídka provincie Galicie
  • Návštěva honosného majáku na pobřeží
  • Okouzlující rodinné kavárničky
  • Perfektní podmínky pro vodní sporty
  • Odpočinek a lenošení na plážích
  • Ideální místo na potápění
  • Návštěva starobylých památek
  • Relax na jedné z nejkrásnějších pláží světa
  • Místo vyhlášené přírodní památkou

Dovolená - Španělsko

Pláž Katedrál – taková je Playa de las Catedrales

Playa de las Catedrales, chcete-li Pláž Katedrál, je součástí masivních skalních oblouků, které ji lemují prakticky ze všech stran. Okouzlující scenerie, stejně jako písečný a velmi postupný vstup do moře, uchvátí všechny turisty bez rozdílu. Pláž je během přílivu rozdělena na několik maličkých zátok, odliv pak odkryje stovky metrů pobřeží vhodných pro koupání i romantické procházky. Na odliv si ale dávejte extra velký pozor. Během minuty totiž dokáže pohodové koupání proměnit v boj o holý život!

Aktuální nabídku zájezdů do Španělska naleznete ZDE.

Parádní video z drona této unikátní pláže:

Aktuální počasí: Playa de las Catedrales, Ribadeo, Španělsko

RIBADEO ŠPANĚLSKO

!function(d,s,id){var js,fjs=d.getElementsByTagName(s)[0];if(!d.getElementById(id)){js=d.createElement(s);js.id=id;js.src=’https://weatherwidget.io/js/widget.min.js‘;fjs.parentNode.insertBefore(js,fjs);}}(document,’script‘,’weatherwidget-io-js‘);

Mapa: Playa de las Catedrales, Ribadeo

33794 Castropol, Asturias, Španělsko

4.5/5 - (2 votes)

Leave a Comment

0.0/5