Mirissa, Mirissa beach, Srí Lanka

Sdílej s ostatními cestovateli
 • 5
  Shares

Jste ze současného počasí nevrlí a rozmrzelí? Nemáte chuť, ba ani náladu cokoli podnikat? A neprospělo by vám pár dnů pěkně v teplíčku a na místě, které představuje jeden z pravých a nefalšovaných „rájů na zemi“? Pokud jste alespoň na jednu z výše uvedených otázek odpověděli kladně, nepřestávejte číst následující řádky! Představíme vám na nich totiž běloskvoucí pláž Mirissa, která je situovaná ve stejnojmenném letovisku na jižním cípu ostrova Srí Lanka.

First Minute Invia

Mirissa – aneb seznamte se, prosím

Letovisko Mirissa se nachází jen kousek od známé Unawatuny a Tangally. V jeho srdci naleznete vše, co na takové tropické odpočinkové dovolené potřebujete. Řada restaurací a taveren, z nichž se line vůně čerstvě ulovených ryb, bary, kde se míchají ty nejlepší koktejly, obchůdky, z jejichž sortimentu oči přechází nebo tropické zahrady, které jsou vlastně takovými přírodními wellness centry – zde všude byste se měli alespoň na chvíli zastavit a nechat se unášet jedinečnou atmosférou, která je pro toto místo typická.

 LAST MINUTE zájezdy přes cestovní kanceláře se slevou až 70% najdete ZDE

Co dělat v letovisku Mirissa?

 • Návštěva historického města Galle
 • Návštěva národního parku Yala
 • Výlet do původního deštného pralesa Sinharádža
 • Návštěva sloního sirotčince
 • Perfektní podmínky pro rybaření
 • Vodní sporty a potápění
 • Želví záchranná stanice nad pláží Mirissa
Podívejte se také na  Essaouira, pláž Essaouira, Maroko

Srí Lanka - Unawatuna

Mirissa beach – pláž jako z pohádky

Zřejmě tou nejznámější pláží v letovisku je Mirissa beach, posetá třpytivým pískem s jemným nádechem barvy slonovinové kosti. Protože se jedná o vskutku známou a vyhlášenou pláž, počítejte s tím, že během hlavní sezóny zde bude poměrně rušno. Vydat se na pláž proto vyplatí během brzkých dopoledních nebo pozdějších odpoledních hodin. Pláž disponuje velmi pozvolným vstupem do vody a budete-li mít štěstí, můžete zahlédnout i obří modré velryby a delfíny.

Aktuální nabídku zájezdů na Srí Lanku naleznete ZDE.

Podívejte se na toto krásné místo na videu:

Aktuální počasí: Mirissa, Mirissa beach, Srí Lanka

MIRISSA SRÍ LANKA

!function(d,s,id){var js,fjs=d.getElementsByTagName(s)[0];if(!d.getElementById(id)){js=d.createElement(s);js.id=id;js.src='https://weatherwidget.io/js/widget.min.js';fjs.parentNode.insertBefore(js,fjs);}}(document,'script','weatherwidget-io-js');

Mapa: Mirissa, Mirissa beach

Center map
Get Directions


Sdílej s ostatními cestovateli
 • 5
  Shares

One thought on “Mirissa, Mirissa beach, Srí Lanka

 1. Pavel

  Určitě je tam moc krásně, ale ještě bych kromě polehávání na pláži navštívil tyto parky: Wilpattu, Yala a Sinharaja 🙂 Ty jsou vážně krásné, tedy alespoň podle fotek 🙂

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *