Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Marsa Alam, Egypt

Sedmidenní letecký zájezd s ubytováním v luxusním hotelu s all inclusive za necelých dvanáct tisíc korun? To není náš výmysl, ale realita a obraz současné nabídky cestovních kanceláří a agentur! Chcete-li si užít luxusní dovolenou v jednom z nejkrásnějších a nejrychleji se rozvíjejících egyptských letovisek, zamiřte do oblíbeného Marsa Alam – původem rybářské vesničky, která nabízí ty nejkrásnější egyptské pláže!

First Minute Invia

Marsa Alam – aneb seznamte se, prosím

Původem rybářská vesnička, situovaná ve východní části Egypta, na západním břehu Rudého moře, se v průběhu let přetvořila na oblíbené dovolenkové centrum, v němž si na své přijdou všechny věkové skupiny. Dlouhé pláže pokryté třpytivým pískem, tyrkysové modré moře, ukryté laguny a zejména pak bohatý podmořský život – to je Marsa Alam, která si i přes bohatou síť luxusních hotelových resortů uchovává svou klidnou povahu a atmosféru typickou pro pohodovou letní dovolenou.

 LAST MINUTE zájezdy přes cestovní kanceláře se slevou až 70% najdete ZDE

Co dělat v letovisku Marsa Alam?

  • Bohatý podmořský život
  • Perfektní základna pro vodní sporty
  • Jedny z nejkrásnějších pláží v Egyptě
  • Národní parky Wadi El Gemal a Gebel Elba
  • Zapůjčení motorek, džípů a čtyřkolek
  • Projížďka na koních či velbloudech
  • Výlety po okolí
  • Návštěva typických egyptských čajoven

Egypt - Marsa Alam

Pláže v Marsa Alam – jedny z nejkrásnějších v Egyptě

O malebných plážích v Marsa Alam se ne nadarmo říká, že jsou to vůbec ty nejkrásnější pláže v celém Egyptě. Praktickým příkladem budiž pláž Abu Dabbab. Zdejší laguny i zrakům zvědavých turistů ukryté zátoky lákají k partnerskému laškování a dlouhé písčité zátočiny pak k pohodovému odpočinku. Moře je zde opět průzračně čisté a vstup do něj velmi pozvolný – ideální pro rodiny s dětmi nebo osoby se sníženou mobilitou. Největším lákadlem zdejších pláží je ovšem jejich bohatý podmořský život. Ať už patříte mezi potápěče-začátečníky nebo jejich zkušené kolegy, vydejte se prozkoumat podmořské krásy, jimž vévodí přenádherné korály, ale i ryby a živočichové rozmanitých barev a tvarů.

Aktuální nabídku zájezdů do letoviska Marsa Alam naleznete ZDE.

Podmořský život v Marsa Alam:

Aktuální počasí: Marsa Alam, Egypt

MARSA ALAM EGYPT

!function(d,s,id){var js,fjs=d.getElementsByTagName(s)[0];if(!d.getElementById(id)){js=d.createElement(s);js.id=id;js.src=’https://weatherwidget.io/js/widget.min.js‘;fjs.parentNode.insertBefore(js,fjs);}}(document,’script‘,’weatherwidget-io-js‘);

Mapa: Marsa Alam, Egypt

Marsa Alam, Egypt

4.2/5 - (4 votes)

Leave a Comment

0.0/5