Lignano Sabbiadoro, Itálie

Lignano Sabbiadoro, Itálie

Město Lignano Sabbiadoro je významné evropské přímořské letovisko, které je také velice rušná turistická oblast. V městečku se můžete ubytovat hned v několika luxusních hotelích nebo apartmánech – zde si vybere opravdu každý a každý si přijde na své. Celé město má svoji historickou kulturu, která je decentně doplněná o moderní umění a moderní prvky. Lignano Sabbiadoro je tedy krásné město, které toho má svým návštěvníkům a zákazníkům hodně co nabídnout.

 

Například i samotné pláže toho mají hodně, co se vám zajisté bude líbit. Kromě sprch, které slouží všem pro opláchnutí od slané mořské vody až po nekončící restaurace a bary, které lemují doslova celou pláž Lignano Sabbiadoro. Pláže je pochopitelně písečná a tak si vaše děti mohou postavit krásné a velké hrady, nebo zahrabat tatínka až po hlavu ve vyhřátém písku. Samozřejmostí je pronájem lehátka a slunečníku, což je bráno v dnešní době za jakýsi standard, který by si měli dodržovat všechny pláže.

 

Ve městě Lignano Sabbiadoro je pochopitelně pitná voda a lidé se zde mohou dokonce připojit z mírný poplatek i k internetu. Lignan je významné město rybolovu a i vy si zde můžete půjčit prut a vyzkoušet si rybolov na moři na slastní kůži. Pochopitelně budete chtít dát vědět svým známým, jak se na dovolené máte a díky plnému pokryti města mobilním signálem v tom nemáte sebemenší problém.

 

Pokud si budete chtít v Lignanu povyrazit, na výběr máte hned několik barů, hospod a diskoték, které večer ožívají a jsou připraveny na vaši návštěvu. Pro malé děti jsou zde sportovní centra nebo vynikající zmrzliny.

 

Pláže a moře má velmi nízký spád, proto se nemusíte bát o své malé děti, které si rádi hrají na mělčině moře. Ideální je místo i na potápění, takže si rozhodně nezapomeňte šnorchl a ploutve. Nebo si můžete vybrat nějaký z potápěčských kurzů, které vám jsou plně k dispozici.

Podívejte se také na  Kassiopi, pláž Bataria, Řecko

 

Jak sami vidíte, městečko Lignan vám toho může hodně co nabídnou a proto pokud se rozhodujete jakou pláž a město v Itálii navštívíte, rozhodně bude tou nejlepší volbou právě Lignano Sabbiadoro, který toho nabídne hodně jak dětem, tak i mamince a tatínkovi.

Aktuální počasí v Lignano Sabbiadoro

Částečně oblačno
Pondělí 26. 06. 2017 20%
Částečně oblačno
Částečně zataženo. Nejnižší teploty 21 ° C.
Částečně oblačno
zítra 27. 06. 2017 20%
Částečně oblačno
Částečně zataženo. Možné jsou ojedinělé přeháňky nebo bouřky. Nejvyšší teploty 28 ° C. Vítr JV o rychlosti 10 - 15 km/h.
Bouřka
středa 28. 06. 2017 100%
Bouřka
Bouřky. Nejvyšší teploty 28 ° C. Vítr JV o rychlosti 15 - 25 km/h. Pravděpod. deště 100 %. Místy možnost silnějšího deště.
Bouřka
čtvrtek 29. 06. 2017 90%
Bouřka
Bouřky. Nejvyšší teploty 27 ° C. Vítr JZ o rychlosti 25 - 40 km/h. Pravděpod. deště 90 %. Místy možnost silnějšího deště.
Jasno
pátek 30. 06. 2017 20%
Jasno
Většinou jasno. Možné jsou ojedinělé přeháňky nebo bouřky. Nejvyšší teploty 27 ° C. Vítr JZ o rychlosti 15 - 25 km/h.

Mapa

Lignano Sabbiadoro, Itálie
4 (80%) 1 hodnocení

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *