Lignano Sabbiadoro, Itálie

Lignano Sabbiadoro, Itálie

Město Lignano Sabbiadoro je významné evropské přímořské letovisko, které je také velice rušná turistická oblast. V městečku se můžete ubytovat hned v několika luxusních hotelích nebo apartmánech – zde si vybere opravdu každý a každý si přijde na své. Celé město má svoji historickou kulturu, která je decentně doplněná o moderní umění a moderní prvky. Lignano Sabbiadoro je tedy krásné město, které toho má svým návštěvníkům a zákazníkům hodně co nabídnout.

 

Například i samotné pláže toho mají hodně, co se vám zajisté bude líbit. Kromě sprch, které slouží všem pro opláchnutí od slané mořské vody až po nekončící restaurace a bary, které lemují doslova celou pláž Lignano Sabbiadoro. Pláže je pochopitelně písečná a tak si vaše děti mohou postavit krásné a velké hrady, nebo zahrabat tatínka až po hlavu ve vyhřátém písku. Samozřejmostí je pronájem lehátka a slunečníku, což je bráno v dnešní době za jakýsi standard, který by si měli dodržovat všechny pláže.

 

Ve městě Lignano Sabbiadoro je pochopitelně pitná voda a lidé se zde mohou dokonce připojit z mírný poplatek i k internetu. Lignan je významné město rybolovu a i vy si zde můžete půjčit prut a vyzkoušet si rybolov na moři na slastní kůži. Pochopitelně budete chtít dát vědět svým známým, jak se na dovolené máte a díky plnému pokryti města mobilním signálem v tom nemáte sebemenší problém.

 

Pokud si budete chtít v Lignanu povyrazit, na výběr máte hned několik barů, hospod a diskoték, které večer ožívají a jsou připraveny na vaši návštěvu. Pro malé děti jsou zde sportovní centra nebo vynikající zmrzliny.

Podívejte se také na  Cíes, Španělsko

 

Pláže a moře má velmi nízký spád, proto se nemusíte bát o své malé děti, které si rádi hrají na mělčině moře. Ideální je místo i na potápění, takže si rozhodně nezapomeňte šnorchl a ploutve. Nebo si můžete vybrat nějaký z potápěčských kurzů, které vám jsou plně k dispozici.

 

Jak sami vidíte, městečko Lignan vám toho může hodně co nabídnou a proto pokud se rozhodujete jakou pláž a město v Itálii navštívíte, rozhodně bude tou nejlepší volbou právě Lignano Sabbiadoro, který toho nabídne hodně jak dětem, tak i mamince a tatínkovi.

Aktuální počasí v Lignano Sabbiadoro

Skoro zataženo
zítra 20. 01. 2018 10%
Skoro zataženo
Většinou zataženo. Nejvyšší teploty 9 ° C. Vítr S a proměnlivé počasí.
Jasno
neděle 21. 01. 2018 10%
Jasno
Většinou jasno. Nejvyšší teploty 10 ° C. Vítr SSZ o rychlosti 10 - 15 km/h.
Částečně oblačno
pondělí 22. 01. 2018 0%
Částečně oblačno
Ráno zataženo, odpoledne slunečno. Nejvyšší teploty 8 ° C. Vítr VSV a proměnlivé počasí.
Jasno
úterý 23. 01. 2018 10%
Jasno
Většinou jasno. Nejvyšší teploty 10 ° C. Vítr S a proměnlivé počasí.
Jasno
středa 24. 01. 2018 10%
Jasno
Většinou jasno. Nejvyšší teploty 11 ° C. Vítr SV a proměnlivé počasí.

Mapa

Lignano Sabbiadoro, Itálie
4 (80%) 1 hodnocení

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *