Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Dovolená na Rhodu rovná se relaxace na písečných plážích a surfování

Pokud jste se stále nenabažili parných letních dní a nemíníte se jich vzdát ani v září, vyrazte za sluníčkem do Řecka na Rhodos. Tento ostrov je pověstný nekonečně dlouhými písečnými koberci s pozvolným vstupem do moře a ne nadarmo se mu říká ostrov slunce, protože zde ohnivá koule svítí více než 300 dnů v roce.

Smíšené i pískem zalité Rhodos pláže patří k nejpřitažlivějším v Řecku. Díky nenáročnému vstupu do moře jsou jako stvořené pro malé děti, neplavce i seniory. Nenechte nic náhodě a vydejte se na ostrov, který je největší v souostroví Dodekanesa. Nemyslete si však, že budete lenošit a chytat bronz. Mimo plavání a opalování ochutnáte místní delikatesy, vydáte se na plavbu po moři, užijete si romantiku v malebných kavárničkách a dechberoucích zátokách nebo navštívíte památky UNESCO.

Na ostrově jste raz dva

Relaxační či aktivní dovolená Rhodos je ideální pro všechny, kteří se nechtějí pachtit za sluníčkem bůhvíjak dlouho. Nejhezčí pláže Rhodosu si užijete již po necelých 3 hodinách letu. Ihned zamíříte na písečné koberce, které vás dovedou do klidného moře. Patříte-li k vášnivým surfařům, upřednostněte návětrnou stranu ostrova. Sami vidíte, že si zde přijde na své každý výletník. Rhodos last minute využijte okamžitě, protože ušetříte nemalé finance a podíváte se na místo překrásné až oči přecházejí.

Kde se vám bude líbit nejvíce?

Je úplně jedno, v jaké destinaci se ubytujete. Záleží jen na to, zda na dovolenou vyrážíte s rodinou či drahou polovičkou. Pokud chcete prozkoumat nejhezčí pláže Rhodosu, můžete se vydat na dovolenou s Greece-tours. Ty vás nikdy nezklamou. Zamilované páry budou spokojené poblíž zátoky sv. Pavla u městečka Lindos, sportovní nadšenci neodolají dokonalým podmínkám pro surfování a jiné vodní sporty na Prasonissi a rodiny s malými dětmi nedají dopustit na písečné koberce v oblasti Tsambika.

5/5 - (2 votes)

Leave a Comment