Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Dominikánská republika, pláž Bonita, poloostrov Samanná

Bonita znamená v překladu „pěkná“ nebo „hezká“. Ale označit pláž Bonita Playa za pěknou nebo hezkou – to nemůžeme! Tahle pláž je totiž jednoznačně nádherná a z její krásy doslova oči přecházejí. Krásku naleznete na poloostrově Samanná v exotické Dominikánské republice. Pojďme si o ni říct něco víc.

First Minute Invia

Poloostrov Samanná aneb Seznamte se, prosím

Poloostrov Samanná je jedním z „Divů“, které objevil známý mořeplavec a cestovatel Kryštof Kolumbus. Poloostrov se rozkládá na 1036 kilometrech čtverečných a najdete jej na severovýchodním cípu ostrova. Ještě nedávno byl poloostrov prakticky bohem i lidmi zapomenuté místo. To se během několika posledních let změnilo. Na přeplněné pláže a obří hotelové resorty zde ale rozhodně nenarazíte. Přívětivá atmosféra a klid je k nalezení za každým rohem či vzrostlou palmou.

 LAST MINUTE zájezdy přes cestovní kanceláře se slevou až 70% najdete ZDE

Co dělat na poloostrově Samanná

  • Návštěva zdejších písčitých pláží
  • Perfektní podmínky pro potápění
  • Několik základen vodních sportů
  • Skvělé východisko pro lodní výlety
  • Trek do pohoří Cordillera de Samaná
  • Relax v zátoce Bahía de Samaná
  • Pozorování keporkaků
  • Návštěva národního parku Parque Nacional Los Haitises

Dovolená na poloostrově Samanná

Kráska jménem Playa Bonita

Playa Bonita je pokryta třpytivým pískem jemné nazlátlé barvy, který se odráží od tyrkysové hladiny Karibského moře. Rozlehlá pláž, lemovaná kokosovými palmami a jejich přívětivým stínem, je skutečným vyobrazením pozemského ráje. Jedna z nejkrásnějších pláží v celé Dominikánské republice je poloprázdná i během hlavní sezóny. Proto se sem můžete vydat na romantickou dovolenou s partnerem či partnerkou nebo celou rodinou. Velmi pozvolný vstup do vody ocení zejména rodiče menších dítek nebo senioři.

Aktuální nabídku zájezdů do Dominikánské republiky na poloostrov Samaná naleznete ZDE.

I tutu nádhernou pláž máme pro vás na videu

Aktuální počasí: Dominikánská republika, pláž Bonita, poloostrov Samanná

SAMANA DOMINIKÁNSKÁ REPUBLIKA

!function(d,s,id){var js,fjs=d.getElementsByTagName(s)[0];if(!d.getElementById(id)){js=d.createElement(s);js.id=id;js.src=’https://weatherwidget.io/js/widget.min.js‘;fjs.parentNode.insertBefore(js,fjs);}}(document,’script‘,’weatherwidget-io-js‘);

Mapa: pláž Bonita, poloostrov Samanná

5/5 - (1 vote)

Leave a Comment

0.0/5