Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Koh Phi Phi Leh, pláž Maya Bay, Thajsko

Maya Bay je dle mnohých považována za vůbec tu nejslavnější a nejkrásnější pláž Thajska. Pláž se mimo jiného objevila ve stejnojmenném filmu The Beach, díky čemuž se stála vyhledávanou atrakcí turistů z celého světa. Pojďme společně na prohlídku této thajské krásky jménem Maya Bay.

First Minute Invia

Koh Phi Phi Leh aneb Seznamte se, prosím

Pláž Maya Bay se nachází na ostrově Koh Phi Phi Leh. Na ten se dostanete loďkou z nedalekého Krabi. Na rozdíl od ostatních ostrovů tady prakticky nenajdete žádné ubytovací kapacity, hlučné bary ani obří restaurace. Jde totiž o přírodní rezervaci a unikátní mořský národní park. Na co se můžete těšit? Jsou to především úžasné zálivy a krásné pláže, které přitahují denně mnoho turistů, šnorchlařů i potápěčů. Pokud byste se chtěli na ostrově ubytovat, budete mít bohužel smůlu. Nejbližší ubytovací kapacity jsou na sousedním ostrově Ko Phi Phi Don.

 LAST MINUTE zájezdy přes cestovní kanceláře se slevou až 70% najdete ZDE

Co dělat na ostrově Koh Phi Phi Leh

  • Perfektní podmínky pro potápění a šnorchlování
  • Návštěva známé pláže Maya Bay
  • Odpočinek na plážích a v zálivech
  • Projížďka typickou loďkou long boat okolo ostrova
  • Při plavbě je možno vidět i blízké skalní ostrůvky nazývané Koh Bi Da Nok

Phi Phi - Thajsko

Filmová kráska Maya Bay

Abyste na Maya Bay pořídili snímek, který vám bude důvěrně připomínat známý film, obrňte se trpělivostí. Na ostrov totiž denně přijíždějí desítky lodí, z nichž se doslova jako mravenci vyrojí nedočkaví turisté, kteří touží pořídit co nejkrásnější záběry. Pláž je poseta běloskvoucím pískem, který svou konzistencí mnohým připomíná hladkou mouku. Zvláště s lidskými končetinami tvoří zajímavý kontrast. Maya Bay je doslova poseta tradičními thajskými loďkami tzv. long bay, prostřednictvím kterých si můžete obeplout ostrov nebo se vydat na prozkoumávání podmořských krás. Během hlavní sezóny je pláž doslova v obležení turistů, pokud si chcete její atmosféru vychutnat v klidu a pohodě, doporučujeme návštěvu Maya Bay mimo hlavní sezónu.

Aktuální nabídku zájezdů do Thajska naleznete ZDE.

Tuto nádhernou pláž si prohlédněte na videu:

Aktuální počasí: Koh Phi Phi Leh, pláž Maya Bay, Thajsko

PHI PHI OSTROVY THAJSKO

!function(d,s,id){var js,fjs=d.getElementsByTagName(s)[0];if(!d.getElementById(id)){js=d.createElement(s);js.id=id;js.src=’https://weatherwidget.io/js/widget.min.js‘;fjs.parentNode.insertBefore(js,fjs);}}(document,’script‘,’weatherwidget-io-js‘);

Mapa: Koh Phi Phi Leh, pláž Maya Bay

Thajsko

5/5 - (1 vote)

Leave a Comment

0.0/5