Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Dominikánská republika, pláž Bavaro, Punta Cana, ostrov Saona

Po sérii seychelských pláží pro vás máme další exotické krásky. V dnešním článku se zaměříme na Dominikánskou republiku, kde se natáčejí ty nejkrásnější reklamy na letní dovolené, milionářský život i známý alkohol. Právě „Dominikána“, jak se této destinaci lidově přezdívá, učarovala srdci milionů turistů a cestovatelů z celého světa a my věříme, že nenechá chladnými ani vás!

First Minute Invia

Letovisko Punta Cana aneb Seznamte se, prosím

Ještě nedávno jste v letovisku Punta Cana nenašli žádné hotelové komplexy, luxusní restaurace ani golfová hřiště. Neobydlené místečko se pyšnilo panenskou přírodou a nadpozemskou krásou. Ta sice všudypřítomnou výstavbou značně utrpěla, stále však patří k tomu nejkrásnějšímu, co vám může Dominikánská republika nabídnout. Na zhruba třiceti kilometrech čtverečních se rozkládají tři desítky luxusních hotelových komplexů, golfové greeny i ty nejkrásnější pláže celé Dominikány.

 LAST MINUTE zájezdy přes cestovní kanceláře se slevou až 70% najdete ZDE

Co dělat v letovisku Punta Cana?

 • Odpočinek na nejkrásnějších plážích Dominikánské republiky
 • Perfektní podmínky pro potápění
 • Několik středisek vodních sportů
 • Možnost ochutnat zdejší pochoutky v luxusních restauracích
 • Odpočinek a relaxace
 • Zábava prostřednictvím animačních programů v jednotlivých hotelech
 • Nejlepší golfové hřiště Karibiku – osmnáctijamkové La Cana
 • Navštívit můžete i významnou golfovou akademii
 • Prohlídka místního delfinária a Zoo

Dovolená na Punta Cana

Kráska s běloskvoucím pískem Bavaro

Pláž Bavaro, která se rozprostírá uprostřed letoviska Punta Cana vás nadchne svým jemným a běloskvoucím pískem, který se táhne v tenkém pásu více než 30 mil. Tato pláž je díky své nadpozemské kráse řazena mezi 10 nejkrásnějších pláží světa. Již tato informace by vás mohla inspirovat k návštěvě. Pláž je lemována palmovým porostem, který zde vytváří příjemný stín. Během dne se můžete občerstvit v některé z vyhlášených restaurací, večer si zajděte na dobrý drink k některému z místních plážových barů. Dovolená v letovisku Punta Cana, společně s kráskou Bavaro, patří k ideálním destinacím pro mladé páry i nenapravitelné romantiky.

Aktuální nabídku zájezdů do Dominikánské republiky na letovisko Punta Cana naleznete ZDE.

I tutu nádhernou pláž máme pro vás na videu

Aktuální počasí: Dominikánská republika, pláž Bavaro, Punta Cana

PUNTA CANA DOMINIKÁNSKÁ REPUBLIKA

!function(d,s,id){var js,fjs=d.getElementsByTagName(s)[0];if(!d.getElementById(id)){js=d.createElement(s);js.id=id;js.src=’https://weatherwidget.io/js/widget.min.js‘;fjs.parentNode.insertBefore(js,fjs);}}(document,’script‘,’weatherwidget-io-js‘);

Mapa: pláž Bavaro, Punta Cana, ostrov Saona

5/5 - (1 vote)

1 Comment

 • Lucinka
  Posted 28.11.2021 at 14.16

  Když to vidím, tak je mi úplně smutno, byli jsme přesně zde před dvěma lety a okamžitě bych se tam vrátila 🙁 Pevně doufám, že se tam s přítelem co nejdříve vrátíme.

  Odpovědět

Leave a Comment

0.0/5